Podstawy projektowania ogrodów Podręcznik

Książka

Podstawy projektowania ogrodów Podręcznik

Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 110,00 PLN
Nasza cena 97,55 PLN
Oszczędzasz 11%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 110,00 PLN
Nasza cena 97,55 PLN
Oszczędzasz 11%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Podstawy projektowania ogrodów Podręcznik - Alexander Rosemary

Pod eksperckim przewodnictwem znakomitego architekta krajobrazu i nauczyciela, jakim jest Rosemary Alexander, zdobędziesz umiejętność oceny danego miejsca i eksperymentowania z pomysłami projektowymi, które pomogą dostosować ogród do jego otoczenia.
Poznasz łatwe sposoby wykonywania pomiarów dużej przestrzeni, szacowania wysokości drzew i zakładania ?zielonego dachu? lub systemu gromadzenia wody. Pokazano także, jak łączyć rzuty pionowe i poziome, plany ogólne i sytuacyjne, jak dobrać atrakcyjne i trwałe materiały oraz rośliny.

Znajdziesz tu także zrozumiałe instrukcje, jak nakreślić plany począwszy od wstępnego rozpoznania terenu aż do finalnego projektu ogrodu, uzupełnione o wskazówki dotyczące rysowania i ukazywania szczegółów, nadając im profesjonalny wygląd.

Podręcznik ?Podstawy Projektowania Ogrodów? jest opracowany specjalnie dla tych wszystkich, którzy chcą przekształcić swoje ogrody, aby osiągnąć pożądany efekt.
Setki rysunków objaśniających, pełne odniesień schematy i kolorowe zdjęcia sprawiają, że książka ta jest niezbędnym uzupełnieniem biblioteczki każdego ogrodnika, studenta architektury krajobrazu oraz nowo wykwalifikowanego profesjonalisty.

Dobrze zaprojektowany ogród zapewnia przyjemność zarówno właścicielowi jak i jego gościom, ale nawet najbardziej doświadczonemu ogrodnikowi może być trudno to osiągnąć bez profesjonalnej porady .


Szczegóły: Podstawy projektowania ogrodów Podręcznik - Alexander Rosemary

Tytuł: Podstawy projektowania ogrodów Podręcznik
Autor: Alexander Rosemary
Wydawnictwo: Powszechne Wydawnictwo Rolnicze i Leśne
ISBN: 9788309011361
Tłumacz: Kimic Kinga, Siatecka Ewa
Języki: polski
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 320
Format: 20.0x25.0cm
Oprawa: Twarda
Waga: 1.19 kg
Promocje