Książka
  • Wydawnictwo: Greg
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788375176568
  • Ilość stron: 560
  • Format: 17.0x24.5 cm
  • Oprawa: zintegrowana
Wysyłka:
Jutro (środa 2020-02-26)
Cena 39,99 PLN
Nasza cena 22,62 PLN
Oszczędzasz 43%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 39,99 PLN
Nasza cena 22,62 PLN
Oszczędzasz 43%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Vademecum matura 2018 Język polski - Monika Borkowska, Katarzyna Ćwiękała, Katarzyna Duda-Kaptur, Anna Popławska, Agnieszka Sabak, Wojciech Rzehak, Barbara Włodarczyk

Vademecum Matura - język polski Wydawnictwa GREG to książka zawierająca całość materiału potrzebnego do przygotowania się do matury w jej aktualnie obowiązującej formule. Jest zgodna z najnowszą podstawą programową i zawiera materiał zarówno z poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego, a także dział Wiedza o języku.

Co ważne, książka ta nie została przeładowana niepotrzebnymi informacjami, a zawarte w niej treści zaprezentowano przystępnym, zrozumiałym językiem. Tam, gdzie było to możliwe, zostały zastosowane ułatwiające naukę formy tabelek, wykresów, diagramów. Najważniejsze pojęcia wyróżniono wyraźnymi ramkami. Ważnym uzupełnieniem jest indeks pojęć. W tekście wskazano też za pomocą oznaczeń graficznych lektury i zagadnienia, które w ostatnich latach pojawiły się na maturze.

Vademecum Matura - język polski Wydawnictwa GREG jest doskonałą pomocą nie tylko dla tegorocznych maturzystów poziomu podstawowego i rozszerzonego, ale także dla uczniów młodszych klas liceum, którzy chcą skutecznie przygotować się do klasówki lub odpowiedzi albo powtórzyć materiał.

Książka w nowoczesnej i kolorowej szacie graficznej! Dołączono tasiemkę ułatwiającą zaznaczenie potrzebnych fragmentów oraz zakładkę z nadrukowanymi najbardziej potrzebnymi wiadomościami. Całość w funkcjonalnej i estetycznej oprawie zintegrowanej.

Wielką zaletą naszych repetytoriów jest bardzo trafne przewidywanie pytań na tegorocznym egzaminie. W każdej publikacji uwzględniliśmy tegoroczne przewidywania oraz pewniaki na test i egzamin.

Serdecznie polecamy!


Szczegóły: Vademecum matura 2018 Język polski - Monika Borkowska, Katarzyna Ćwiękała, Katarzyna Duda-Kaptur, Anna Popławska, Agnieszka Sabak, Wojciech Rzehak, Barbara Włodarczyk

Tytuł: Vademecum matura 2018 Język polski
Autor: Monika Borkowska, Katarzyna Ćwiękała, Katarzyna Duda-Kaptur, Anna Popławska, Agnieszka Sabak, Wojciech Rzehak, Barbara Włodarczyk
Wydawnictwo: Greg
ISBN: 9788375176568
Kategoria: Podręczniki
Liceum
Technikum
Matura » Język polski

Przedmiot: Język polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 560
Format: 17.0x24.5 cm
Oprawa: zintegrowana
Waga: 0.942 kg
Promocje

Inne pozycje tego autora: Monika Borkowska, Katarzyna Ćwiękała, Katarzyna Duda-Kaptur, Anna Popławska, Agnieszka Sabak, Wojciech Rzehak, Barbara Włodarczyk (2)