Egzamin ósmoklasisty Język polski Repetytorium

Książka

Egzamin ósmoklasisty Język polski Repetytorium

  • Wydawnictwo: WSiP
  • Rok wydania: 2019
  • ISBN: 9788302179754
  • Ilość stron: 264
  • Format: 17.0x24.0cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
do 4 dni roboczych + czas dostawy
Cena 44,05 PLN
Nasza cena 21,44 PLN
Oszczędzasz 51%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 44,05 PLN
Nasza cena 21,44 PLN
Oszczędzasz 51%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Egzamin ósmoklasisty Język polski Repetytorium

Egzamin ósmoklasisty. Język polski. Repetytorium. ZDASZ.TO jest publikacją przeznaczoną dla uczniów szkoły podstawowej potrzebujących całościowego powtórzenia materiału przed egzaminem ósmoklasisty.

Repetytorium pomaga powtórzyć treści z klas 4?8, przećwiczyć zadania typu egzaminacyjnego oraz oswoić się z formułą egzaminu dzięki przykładowemu arkuszowi przygotowanemu na podstawie wytycznych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej zawartych w Informatorze o egzaminie ósmoklasisty z języka polskiego od roku szkolnego 2018/2019.

Materiały można wykorzystywać na lekcjach, w domu i na zajęciach dodatkowych.

Publikacja zawiera:
Blisko 250 zadań typu egzaminacyjnego ? po każdym rozdziale zamieszczono zestaw 8 zadań, które pozwalają na sprawdzenie wiedzy i umiejętności. Zarówno zadania zamknięte, jak i otwarte są tak skonstruowane, by uczeń mógł się zapoznać ze strategiami rozwiązywania zadań na egzaminie.
Informacja zwrotna dzięki kluczowi odpowiedzi ? na końcu książki znajdują się odpowiedzi do wszystkich zadań, uczeń może zatem od razu samodzielnie sprawdzić poprawność swoich rozwiązań.
Zastosowanie wiedzy w praktyce dzięki wzorcowym interpretacjom dzieł, praktycznym wskazówkom znajdującym się m.in. w Radach dla piszących, tabelom zawierającym przydatne słownictwo oraz przykładowym fragmentom utworów.
Skuteczne powtórzenie dzięki krótkiemu omówieniu lektur obowiązkowych dla klas 4?8 oraz wyróżnieniu najważniejszych pojęć i terminów, których znajomość jest dla ucznia obowiązkowa. Ponadto w publikacji zamieszczono przykładowy arkusz egzaminacyjny.
Najwyższej jakości treści oraz uporządkowana struktura ? o ich dobór zadbali doświadczeni autorzy wielu cenionych publikacji.


Szczegóły: Egzamin ósmoklasisty Język polski Repetytorium

Tytuł: Egzamin ósmoklasisty Język polski Repetytorium
Wydawnictwo: WSiP
Seria: ZDASZ.TO
ISBN: 9788302179754
Kategoria: Podręczniki
Szkoła podstawowa » Klasa 8
Egzamin ósmoklasisty

Przedmiot: Język polski
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 264
Format: 17.0x24.0cm
Oprawa: Miękka
Waga: 0.375 kg