Pakiet Nieodnaleziona i Nieodgadniona

Pakiet

Pakiet Nieodnaleziona i Nieodgadniona

  • Producent: Filia
  • Rok produkcji: 2019
  • ISBN: 9788380756274
  • Ilość stron: 800
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Dzisiaj
Cena 59,90 PLN
Nasza cena 40,42 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 59,90 PLN
Nasza cena 40,42 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Pakiet Nieodnaleziona i Nieodgadniona - Remigiusz Mróz

Pakiet dwóch książek

"Nieodnaleziona": pierwszy polski thriller psychologiczny na miarę największych światowych bestsellerów! Gdybym oświadczył jej się chwilę wcześniej, nigdy by do tego nie doszło. Nie napadnięto by nas, ja nie trafiłbym do szpitala, a ona nie zniknęłaby na zawsze z mojego życia. Dziesięć lat po zaginięciu narzeczonej, Damian Werner jest pewien, że nigdy więcej jej nie zobaczy. Pewnego dnia trafia jednak niespodziewanie na ślad ukochanej ? ktoś zamieszcza jej zdjęcie na jednym z profili spotted, szukając dziewczyny. Werner jest gotów przyjąć, że to przypadkowe podobieństwo, spotter wgrywa jednak drugie zdjęcie. Zdjęcie, które zrobił jej sam Werner na kilka dni przed zaginięciem  i którego nikomu od tamtej pory nie pokazał. Kto szuka dziewczyny I czy to naprawdę ona pojawiła się po dziesięciu latach? Damian znał swoją narzeczoną od dziecka, spędzali ze sobą każdą chwilę. Szukając odpowiedzi na kolejne pytania, odkrywa jednak, że nie wiedział o niej wszystkiego.

"Nieodgadniona": rok po ucieczce od męża Kasandra Reimann prowadzi spokojne, ustatkowane życie za granicą. Jest przekonana, że udało jej się zostawić wszystko za sobą – także konsekwencje tego, co zrobiła, by ratować siebie i dziecko. Do czasu. Pewnego dnia jej syn nie wraca do domu po wizycie u kolegi, a jedyny ślad prowadzi do Opola.

Zrozpaczona matka zrobi wszystko, by odnaleźć dziecko, nawet jeśli będzie oznaczało to ponowne spotkanie z człowiekiem, którego życie zniszczyła.


Szczegóły: Pakiet Nieodnaleziona i Nieodgadniona - Remigiusz Mróz

Tytuł: Pakiet Nieodnaleziona i Nieodgadniona
Autor: Remigiusz Mróz
Producent: Filia
ISBN: 9788380756274
Liczba tomów: 2
Rok produkcji: 2019
Ilość stron: 800
Oprawa: Miękka
Podobne do: Pakiet Nieodnaleziona i Nieodgadniona - Remigiusz MrózPromocje