Bardzo głodna gąsienica

Książka

Bardzo głodna gąsienica

  • Wydawnictwo: Tatarak
  • Rok wydania: 2020
  • ISBN: 9788363522926
  • Ilość stron: 26
  • Format: 18.0x13.0cm
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Cena 30,00 PLN
Nasza cena 19,85 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 30,00 PLN
Nasza cena 19,85 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Bardzo głodna gąsienica - Carle Eric

Czy wiesz, że książka dla najmłodszych czytelników "Bardzo głodna gąsienica", której autorem jest Eric Carle, ma już 50 lat! To pomysłowo skonstruowana, ciekawa historia, którą pokochało już kilka pokoleń dzieci. Dlatego wśród książek Twojego malucha nie może jej zabraknąć.

 

Ta książeczka została stworzona z myślą o maluchach do drugiego roku życia. Opowieść o głodnej gąsienicy zawiera prosty i zrozumiały tekst oraz piękne i wyraźne ilustracje.

 

Mały czytelnik poznaje zieloną bohaterkę na samym początku jej życia. Gąsienica wykluwa się z maleńkiego jajeczka i od razu udaje się w podróż w poszukiwaniu jedzenia. Każdego dnia tygodnia natrafia na kolejne smakołyki. Ale książka nie tylko uczy dni tygodnia, nazw owoców i innych przysmaków (w tym kiszonych ogórków). Gąsienica im więcej je, tym większa się robi, a wtedy jej apetyt też rośnie. Zatem kompozycja opowieści zachęca malucha do nauki liczenia.

 

To jeszcze nie wszystko, strony w książeczce mają różną szerokość, a w owocach (i nie tylko owocach), które stały się posiłkiem robaczka, są dziurki. Zatem mały czytelnik widzi dokładnie, w którym miejscu gąsienica przegryzła się przez swoje posiłki. Jej ścieżkę może śledzić swoim paluszkiem, a być może zdecyduje się nawet na to, żeby przez dziurki przewlec kawałek sznurka?

 

"Bardzo głodna gąsienica" to fenomenalna książka, która nie dość, że uczy, to też zachęca do kreatywnej zabawy. To dlatego już od pół wieku w niemal niezmienionej formie trafia do księgarń na całym świecie, a z nich do małych, ciekawskich rączek. Twojemu dziecku z pewnością też się spodoba.

 


Szczegóły: Bardzo głodna gąsienica - Carle Eric

Tytuł: Bardzo głodna gąsienica
Autor: Carle Eric
Wydawnictwo: Tatarak
ISBN: 9788363522926
Tytuł tomu: Bardzo głodna gąsienica
Tytuł oryginału: The Very Hungry Caterpillar
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 26
Format: 18.0x13.0cm
Oprawa: Twarda
Waga: 0.2 kg
Podobne do: Bardzo głodna gąsienica - Carle EricPromocje