Szczęście. Opowiastki dla dzieci

Książka

Szczęście.
Opowiastki dla dzieci

  • Wydawnictwo: Papilon
  • Rok wydania: 2019
  • ISBN: 9788327104120
  • Ilość stron: 62
  • Format: 27.0x33.0cm
  • Oprawa: twarda
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2020-06-01)
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 33,76 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 49,90 PLN
Nasza cena 33,76 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Szczęście. - Bormans Leo

Szczęście nie przychodzi znikąd. Szczęście to sposób na życie! Przed Wami dziesięć ptasich historii o dziesięciu uniwersalnych wartościach.

Książka opowiada o kluczach do szczęścia, które zostały zdefiniowane przez badaczy London School of Economics zajmujących się jego fenomenem. Są to: umiejętność określania własnych celów, wchodzenie w relacje, bycie otwartym i nadawanie sensu zjawiskom wokół, uważność i docenianie otaczającego świata, bycie sobą, dzielenie się z innymi, okazywanie emocji, dbałość o zdrowie, chęć do nauki oraz niepoddawanie się.

Każda opowiastka to historia innego ptaszka-szczęściarza. Opowieść uzupełniają: pytania związane z rozumieniem tekstu oraz z poszczególnymi wartościami, sposób na szczęście z opisem wartości będącej tematem rozdziału oraz interpretacją historyjki, a także charakterystyka ptaszka i propozycje zadań dla dziecka. Czytający, zarówno dorosły, jak i dziecko, zostają zaproszeni do rozmowy o szczęściu i dążeniu do niego.

Czytajcie na szczęście!

Leo Bormans to dziennikarz, filozof i autor bestsellerowej serii książek The World Book of Happiness, The World Book of Love i The World Book of Hope. Przez ponad 20 lat był redaktorem naczelnym magazynu Klasse and Yeti. Obecnie podróżuje po świecie jako ambasador organizacji Happiness & Quality of Life.

Sebastiaan Van Doninck wykłada ilustrację w Sint-Lucas College w Antwerpii. Ilustruje książki dla dzieci oraz tworzy dla prasy.


Szczegóły: Szczęście. - Bormans Leo

Tytuł: Szczęście.
Podtytuł: Opowiastki dla dzieci
Autor: Bormans Leo
Wydawnictwo: Papilon
ISBN: 9788327104120
Tytuł oryginału: Geluk voor kinderen
Język oryginału: niderlandzki
Tłumacz: Mączka Iwona
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 62
Format: 27.0x33.0cm
Oprawa: twarda
Waga: 0.858 kg
Promocje