Emocjonalne pułapki w związkach Jak przełamać negatywne wzorce zachowań?

,

Książka

Emocjonalne pułapki w związkach
Jak przełamać negatywne wzorce zachowań?

,

  • Wydawnictwo: GWP
  • Rok wydania: 2020
  • ISBN: 9788374898027
  • Ilość stron: 384
  • Format: 19.0x24.5cm
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy
Cena 59,90 PLN
Nasza cena 55,46 PLN
Oszczędzasz 7%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 59,90 PLN
Nasza cena 55,46 PLN
Oszczędzasz 7%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Emocjonalne pułapki w związkach - Stevens Bruce, Roediger Eckhard

Kształtują nas nasze doświadczenia ? zarówno dobre, jak i złe. Bez względu na to, jakie przeżycia mamy za sobą, to właśnie one znacząco wpływają na nasze relacje z ludźmi. Szczególnie na nasze związki miłosne.
Co zrobić, aby negatywne doświadczenia sprzed lat nie determinowały naszych związków? Jak ustrzec się przed powtarzaniem destrukcyjnych zachowań, które psują relacje?
Dzięki tej książce uporasz się ze swoją przeszłością, z doświadczeniami sprzed lat lub brakami z dzieciństwa, które dziś odbijają się na twoim związku. Przepracowanie pułapek przeszłości pomoże ci uniknąć powielania negatywnych wzorców zachowań. Opracowany przez autorów kompleksowy plan ułatwi ci radzenie sobie z dysfunkcyjnymi trybami. Dowiesz się, w jaki sposób, często nieświadomie, przenosisz poznane wcześniej modele zachowań do obecnego związku, co może być przyczyną wielu problemów. Autorzy proponują ponad 90 wyjątkowych ćwiczeń opartych na terapii schematów, które krok po kroku pomogą ci naprawić relację z bliską osobą. Fundamentem zdrowego i szczęśliwego związku jest emocjonalna stabilność i zrównoważenie każdego z partnerów. Ten poradnik pomoże ci zbudować i utrwalić taki fundament.
Stań się Zdrowym Dorosłym, który stworzy udany i trwały związek!

Nie jest trudno się zakochać. Dużo trudniej jest stworzyć związek. A jeszcze trudniej ? sprawić, żeby był to związek, który przetrwa życiowe burze. Wchodząc z kimś w bliską relację, wnosimy do niej bagaż doświadczeń z całego wcześniejszego życia. Czasem mamy w tym bagażu zdrowe narzędzia do budowania i naprawy relacji. Czasem jest to historia ran i braków z dzieciństwa, które przekładają się na tworzone przez nas związki. Autorzy książki, bazując na najnowszej wiedzy i swym ogromnym doświadczeniu, pokazują, jak uzdrowić relację. Opisują też bogaty zestaw narzędzi pomocnych w tym procesie. Na taką książkę czekałem.
Przemysław Mućko
autor bloga Psychowiedza, współzałożyciel Centrum Terapii Schematu ?Integral?

W książce doskonale przedstawiono zastosowanie terapii schematu w przypadku problemów w związku. Autorzy w pogłębiony i klarowny sposób opisują, skąd się biorą te problemy i jak je skutecznie rozwiązać. Mocną stroną książki jest też żywy język, mnóstwo przykładów oraz dążenie do nawiązania kontaktu z czytelnikiem i zaangażowania go w proces zmiany. Poradnik będzie cenną pomocą w terapii, a jednocześnie może przydać się w trakcie samodzielnej pracy nad kłopotami w relacjach miłosnych.
Jędrzej Kosewski
certyfikowany terapeuta i superwizor terapii schematu


Szczegóły: Emocjonalne pułapki w związkach - Stevens Bruce, Roediger Eckhard

Tytuł: Emocjonalne pułapki w związkach
Podtytuł: Jak przełamać negatywne wzorce zachowań?
Autor: Stevens Bruce, Roediger Eckhard
Wydawnictwo: GWP
ISBN: 9788374898027
Tytuł oryginału: Breaking negative relationships patterns: A schema therapy self-help and support book
Język oryginału: angielski
Tłumacz: Pałynyczko-Ćwiklińska Agnieszka
Języki: polski
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 384
Format: 19.0x24.5cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Waga: 0.67 kg
Promocje

Inne pozycje tego autora: Stevens Bruce, Roediger Eckhard (1)