Kwalifikacja INF.02 i INF.07 - Część 1 Administrowanie sieciami komputerowymi w symulatorze Packet Tracer w przykładach i ćwiczeniach.

, , ,

Książka

Kwalifikacja INF.02 i INF.07 - Część 1
Administrowanie sieciami komputerowymi w symulatorze Packet Tracer w przykładach i ćwiczeniach.

, , ,

  • Wydawnictwo: Itstart
  • Rok wydania: 2019
  • ISBN: 9788365645166
  • Ilość stron: 452
  • Format: 17.0x24.0cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
do 3 dni roboczych + czas dostawy
Cena 59,00 PLN
Nasza cena 39,26 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 59,00 PLN
Nasza cena 39,26 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Kwalifikacja INF.02 i INF.07 - Część 1 - Strojek Damian, Kluczewski Jerzy, Wszelaki Robert, Smyczek Marek

Książka ?Kwalifikacja: INF.02 i INF.07 ? Administrowanie sieciami komputerowymi w symulatorze Packet Tracer w przykładach i ćwiczeniach Część I? jest podręcznikiem wspomagającym nauczanie w zawodach Technik Informatyk i Technik Teleinformatyk. Może być wykorzystywana podczas poruszania zagadnień z projektowania, zarządzania i administrowania sieciami komputerowymi. Wykorzystując symulację komputerową pomaga zrozumieć konfigurację usług, protokołów oraz urządzeń sieciowych. W części końcowej książki znajduje się zadanie projektowe, a także test sprawdzający wiadomości teoretyczne oraz lista plików będącymi rozwiązaniami ćwiczeń kontrolnych.

Zasada przyjęta przez autorów książki była następująca ?Minimum teorii ? maksimum przykładów praktycznych?, które można wdrożyć zarówno w środowisku symulacyjnym podczas zajęć lekcyjnych jako rozszerzenie teorii oraz w formie zadań domowych, których wykonanie możemy zlecić uczniom. Ponadto dysponując sprzętem i laboratorium sieciowym, swobodnie możemy scenariusze ćwiczeń i przykładów wykorzystać do konfiguracji fizycznego sprzętu.

Autorzy tej książki to zespół międzypokoleniowy i interdyscyplinarny. Utalentowany uczeń Zespołu Szkół Łączności w Gdańsku, Damian Strojek. Jego pasją są sieci komputerowe, posiada komplet certyfikatów CCNA R&S oraz jest w trakcie ścieżki dydaktycznej CCNA Security. Jerzy Kluczewski, długoletni instruktor Akademii CISCO CCNA. W swoim dorobku autorskim posiada już kilka publikacji książkowych na temat symulatora Packet Tracer. Swoje doświadczenie zdobywał podczas pracy w przemyśle, obecnie jest wykładowcą w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Robert Wszelaki to pasjonat zagadnień sieciowych i programowania. Ukończył pełny kurs Cisco CCNA. Jest absolwentem ZS1 w Piekarach Śląskich, obecnie studiuje informatykę na wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej. Marek Smyczek to doświadczony nauczyciel przedmiotów informatycznych i elektrycznych, a zarazem instruktor programu Cisco CCNA. Jest autorem i redaktorem kilkudziesięciu publikacji z dziedzin elektroniki i informatyki.


Szczegóły: Kwalifikacja INF.02 i INF.07 - Część 1 - Strojek Damian, Kluczewski Jerzy, Wszelaki Robert, Smyczek Marek

Tytuł: Kwalifikacja INF.02 i INF.07 - Część 1
Podtytuł: Administrowanie sieciami komputerowymi w symulatorze Packet Tracer w przykładach i ćwiczeniach.
Autor: Strojek Damian, Kluczewski Jerzy, Wszelaki Robert, Smyczek Marek
Wydawnictwo: Itstart
ISBN: 9788365645166
Kategoria: Podręczniki
Przedmiot: Przedmioty zawodowe
Liczba tomów: 1
Numer tomu: 1
Język oryginału: polski
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 452
Format: 17.0x24.0cm
Oprawa: Miękka
Waga: 0.725 kg
Promocje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Inne pozycje tego autora: Strojek Damian, Kluczewski Jerzy, Wszelaki Robert, Smyczek Marek (2)