Zgadnij kim jestem! - Zwierzęta (J02749) Wiek: 5+

Gra

Zgadnij kim jestem! - Zwierzęta (J02749)
Wiek: 5+

  • Producent: Janod
  • EAN: 3700217327491
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 97,99 PLN
Nasza cena 85,74 PLN
Oszczędzasz 12%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 97,99 PLN
Nasza cena 85,74 PLN
Oszczędzasz 12%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Zgadnij kim jestem! - Zwierzęta (J02749)

Gra strategiczna Kto to taki? francuskiej marki JANOD to wspaniała zabawa dla dwóch osób – zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zestaw zawiera 58 okrągłych kart, wykonanych z solidnego kartonu, które przedstawiają niedźwiedzie i króliki (24 sztuki) oraz psy i koty (24 sztuki). W zależności od tego, który wariant gry wybierzesz, i ty, i twój przeciwnik losujecie po jednej postaci z danej grupy, a następnie, zadając sobie na zmianę odpowiednie pytania, próbujecie odgadnąć, kim jest ta druga osoba. Grę wygrywa ten, kto szybciej odnajdzie właściwe zwierzę.Gra ta ćwiczy koncentrację, umiejętność budowania zdań i spostrzegawczość.Gry rozbudzają wyobraźnię, myślenie strategiczne i planowanie. To wspaniała rozrywka dla całej rodziny. Gra została zaprojektowana we Francji. Zapakowana jest w estetyczne pudełko. Idealnie nadaje się na prezent.Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń!Instrukcja:

1. Przygotowanie do gry

Wyjmij planszę do gry i ustaw ją w pudełku tak, aby przypominała namiot.Gra ma 2 poziomy trudności. Pierwszy poziom dla początkujących z niedźwiedziami i królikami, drugi – dla zaawansowanych – z psem i kotem. Wybierz poziom gry i dobierz odpowiednie karty. Wylosujcie po jednej – ty i twój przeciwnik, a następnie umieśćcie je na drewnianych podstawkach w taki sposób, żeby ta druga osoba nie widziała, co znajduje się na obrazku.2. Zasady gry

Każdy z graczy ma do dyspozycji 24 naklejki wielokrotnego użytku (w kształcie „x”), którymi może „skreślać” wykluczone pytaniami postacie. Każdy gracz w swojej kolejce zadaje przeciwnikowi jedno pytanie, starając się zidentyfikować, jakie zwierzątko znajduje się na wylosowanej przez niego karcie. Odpowiedzi mogą mieć wyłącznie formę TAK lub NIE, np.:Pierwszy gracz: Czy Twoje zwierzątko nosi kapelusz?Drugi gracz: TakPierwszy gracz za pomocą naklejek „skreśla” zatem na swojej planszy wszystkie postacie, które nie noszą kapelusza.UWAGA: Aby nieco utrudnić grę, można przyjąć jako dodatkową zasadę, że nie wolno w pierwszej kolejności (np. do piątego pytania włącznie) pytać o to, czy wylosowane przez drugiego gracza zwierzę to pies czy kot lub – niedźwiedź czy zając.Pytania najlepiej jest formułować tak, aby na planszy jak najszybciej została tylko jedna niezakreślona postać. Celem gry jest odgadnięcie przed przeciwnikiem, jaką postacią jest ten drugi. Całą grę wygrywa ten, kto wygra 3 pojedynki.Zawartość pudełka:

- 58 kart,

- 58 naklejek wielokrotnego użytku,

- plansza.Liczba graczy: 2

Czas rozgrywki: ok. 15 minut

Wiek: 5-12


Szczegóły: Zgadnij kim jestem! - Zwierzęta (J02749)

Nazwa: Zgadnij kim jestem! - Zwierzęta (J02749) Wiek: 5+
Producent: Janod
Kod paskowy: 3700217327491
Oprawa: pudełko
Podobne do: Zgadnij kim jestem! - Zwierzęta (J02749)Promocje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: