Uczucia Alicji czyli jak poznać siebie

,

Książka

Uczucia Alicji czyli jak poznać siebie

,

  • Wydawnictwo: Mando
  • Rok wydania: 2020
  • ISBN: 9788327716354
  • Ilość stron: 74
  • Format: 26.0x23.5 cm
  • Oprawa: twarda
Wysyłka:
Dzisiaj
Cena 42,90 PLN
Nasza cena 28,17 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 42,90 PLN
Nasza cena 28,17 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Uczucia Alicji czyli jak poznać siebie - Maria Mazurek, Ewa Woydyłło

Czuję, więc jestemDlaczego bywamy smutni? Skąd biorą się radość i żal? Jak radzić sobie z gniewem i zazdrością? Czy ten, kto urodził się optymistą, zostanie optymistą do końca życia?

Instrukcja obsługi emocji tak w skrócie można nazwać nową opowieść o losach Alicji. Tym razem mała bohaterka prowadzi czytelnika przez rozmaite stany uczuciowe, których codziennie doświadczamy. Doktor Ewa Woydyłło-Osiatyńska we wciągający zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych sposób opowiada o tym, jak nauczyć dziecko samodzielnie rozpoznawać emocje, zrozumieć siebie, swoich przyjaciół i otaczający nas świat. Bo dziecku, które zna swoje uczucia, łatwiej stać się szczęśliwym dorosłym.Porada dla rodzicaCzytanie z dzieckiem buduje relacje. Przeżyj razem z nim fascynującą podróż po uczuciach. Poznaj lepiej emocje swojego dziecka, a przy okazji własne.Przeczytaj także inne bestsellerowe książki o przygodach Alicji:

Sen Alicji, czyli jak działa mózg

Alicja w krainie przyszłości, czyli jak działa sztuczna inteligencjaAlicja przeżywa dziecięce smutki, radości, frustracje i ekscytacje. I jak każde dziecko bywa niekiedy zagubiona w świecie swoich przeżyć. Dociekliwa i rezolutna dziewczynka zaczyna lepiej rozumieć siebie dzięki rozmowom z babcią Ewą, która potrafi prostymi słowami opisywać skomplikowane tajniki ludzkiej psychiki. Ta mądra, lecz bardzo przystępna i kolorowa książka pozwoli również innym dzieciom dołączyć do Alicji i lepiej poznać swój wewnętrzny świat.

- Profesor Dominika DudekCo kieruje naszymi zachowaniami i emocjami przedstawione w najprostszej formie, oczami dziecka. Obrazkowy klucz do poznania siebie. Must have w każdej biblioteczce.

Wiola Wołoszyn, autorka bloga matkawariatka.pl

Żeby mieć szczęśliwe życie należy dobrze poznać siebie. Warto zacząć naprawdę wcześnie, najlepiej w dzieciństwie. Jak rozpoznać swoje emocje? Kiedy ból staje się naszym przyjacielem? Jaki wpływ mają na nas geny, a jaki wychowanie? Gdyby rozpocząć edukację na temat delikatnej natury człowieka odpowiednio wcześnie, zawód psychoterapauty nie byłby już potrzebny. Ta książka jest doskonałym wstępem do takiego działania.

- Monika Szubrych, neurologopeda, dziennikarka Interia.pl


Szczegóły: Uczucia Alicji czyli jak poznać siebie - Maria Mazurek, Ewa Woydyłło

Tytuł: Uczucia Alicji czyli jak poznać siebie
Autor: Maria Mazurek, Ewa Woydyłło
Wydawnictwo: Mando
ISBN: 9788327716354
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 74
Format: 26.0x23.5 cm
Oprawa: twarda
Promocje

Inne pozycje tego autora: Maria Mazurek, Ewa Woydyłło (1)