Gra Harry Potter Hogwarts Battle Potworna (75974) (dodatek do gry) od 11 lat

Zabawka

Gra Harry Potter Hogwarts Battle Potworna (75974) (dodatek do gry)
od 11 lat

  • Producent: Rebel
  • EAN: 3558380075974
Wysyłka:
Jutro (środa 2021-03-03)
Cena 149,95 PLN
Nasza cena 126,97 PLN
Oszczędzasz 15%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 149,95 PLN
Nasza cena 126,97 PLN
Oszczędzasz 15%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Gra Harry Potter Hogwarts Battle Potworna (75974) (dodatek do gry)

Udaj się w głąb Zakazanego Lasu z Potworną skrzynią potworów, najnowszym dodatkiem do kooperacyjnej gry przygodowej Harry Potter: Hogwarts Battle! Wybierz, w którego z bohaterów sagi chcesz się wcielić, a następnie wspólnie z przyjaciółmi sprawdźcie, co czeka na Was w puszczy. I pamiętajcie - skuteczna współpraca to Wasz klucz do zwycięstwa!Co zawiera dodatek  • Idealną kontynuację przygody, którą rozpoczęliście w Harry Potter: Hogwarts Battle!

  • 4 nowe przygody, których akcja skupia się wokół potworów i stworzeń z Zakazanego Lasu. 

  • Nową postać, w która możemy się wcielić - LUNĘ LOVEGOOD™, która, podobnie jak pozostali, dysponuje własną talią i unikatową umiejętnością. Możecie ją wprowadzić również w podstawowych scenariuszach!

  • Dodatkowe możliwości, które sprawią, że gra będzie jeszcze większym wyzwaniem! Od teraz będziecie mogli odrzucać karty z ręki, a także skorzystać ze specjalnej talii wydarzeń, która ubarwi zabawę z podstawową wersją gry.


To kooperacyjna gra karciana w której, jako HARRY POTTER, RON WEASLEY, HERMIONA GRANGER i NEVILLE LONGBOTTOM, stawiacie czoła serii mrocznych zdarzeń w tytułowej szkole dla czarodziejów. W trakcie gry zmierzycie się z drużyną czarnych charakterów, którzy stopniowo, miejsce po miejscu, próbują podporządkować sobie świat czarodziejów.


Bitwa o Hogwart składa się z 7 scenariuszy pierwsze mają nas zapoznać z mechanizmami gry i nauczyć skutecznego budowania talii. Wraz z kolejnymi poziom trudności będzie rósł, prowadząc nas stopniowo do najważniejszego starcia. Tylko dzięki dobremu przygotowaniu będziemy mieli szansę na zwycięstwo!
od 11 lat


Szczegóły: Gra Harry Potter Hogwarts Battle Potworna (75974) (dodatek do gry)

Nazwa: Gra Harry Potter Hogwarts Battle Potworna (75974) (dodatek do gry) od 11 lat
Producent: Rebel
Kod paskowy: 3558380075974
Promocje