Przez śmiech do lepszego małżeństwa

Film DVD

Przez śmiech do lepszego małżeństwa

  • Producent: Vocatio
  • EAN: 9788378290285
  • Format: 13.5x19.0cm
  • Oprawa: Plastikowa
Wysyłka:
3 - 5 dni robocze + czas dostawy
Cena 86,10 PLN
Nasza cena 81,27 PLN
Oszczędzasz 5%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 86,10 PLN
Nasza cena 81,27 PLN
Oszczędzasz 5%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Przez śmiech do lepszego małżeństwa - Gungor Mark

Dzięki zabawnym, praktycznym i boleśnie szczerym radom Marka Gungora, życie wielu małżeństw na całym świecie zmieniło się nie do poznania. Mark, twórca popularnego seminarium Przez śmiech do lepszego małżeństwa (Laugh Your Way to a Better Marriage) przedstawia podstawy dynamiki relacji damsko-męskich, ukazując z niezwykłą jasnością przyczyny najczęstszych problemów i proponując praktyczne sposoby ich rozwiązania.

Przez śmiech do lepszego małżeństwa nie jest jednak typowym seminarium dla małżeństw. Zabawne przykłady, jakie podaje Mark, mają w sobie tak wielki ładunek humoru i oryginalności, że trudno będzie wam powstrzymać się od powtarzania ich wszystkim znajomym. Jego prezentacje są pełne komizmu, a przez to łatwe do zapamiętania i bardzo praktyczne. To ułatwia małżonkom przyswojenie wielu cennych spostrzeżeń i natychmiastowe zastosowanie ich w praktyce.

Niniejszy zestaw 3 płyt DVD jest profesjonalnym zapisem weekendowego seminarium prowadzonego przez Marka Gungora. Dzięki nim przekonacie się osobiście, jak w praktyczny i humorystyczny sposób można mówić o życiu, miłości i małżeństwie. Na płytach znajdziecie:

Opowieść o dwóch mózgach będziecie konać ze śmiechu, słuchając, jak Mark wyjaśnia prawa fizyki relacyjnej czyli to, co różni mężczyzn i kobiety, i z czego to wynika.

Klucz do niesamowitego seksu to sesja dla dorosłych, na którą czekaliście całe życie! Mark przedstawia pięć rzeczy, o których musi wiedzieć każde małżeństwo, by doświadczyć niesamowitego, przekraczającego wszelkie pojęcie współżycia seksualnego... nie przegapcie tego!

Jak razem żyć i się nie pozabijać dzięki tej sesji odkryjecie w swoim małżeństwie moc przebaczenia... albo, jak nazywa to Mark: wyzerowania.

Oglądając to seminarium, będziecie doskonale się bawić, wiele się nauczycie i dowiecie jak wprowadzić konkretne, pozytywne zmiany w waszych małżeństwach. Obejrzyj więc program Przez śmiech do lepszego małżeństwa z kimś, kogo kochasz, z osobą, na której zależy ci najbardziej!


Szczegóły: Przez śmiech do lepszego małżeństwa - Gungor Mark

Nazwa: Przez śmiech do lepszego małżeństwa
Autor: Gungor Mark
Producent: Vocatio
Kod paskowy: 9788378290285
Języki: polski
Format: 13.5x19.0cm
Oprawa: Plastikowa
Waga: 0.12 kg
Scenariusz: Gungor Mark
Typ głównego nośnika: VI
Nośnik główny: DVD Video
Ilość nośników: 3
Opis nośników:

Promocje