Niebo istnieje... Naprawdę! O chłopcu, który odwiedził niebo. Prawdziwa historia

,

Książka

Niebo istnieje... Naprawdę!
O chłopcu, który odwiedził niebo. Prawdziwa historia

,

  • Wydawnictwo: Rafael
  • Rok wydania: 2020
  • ISBN: 9788375696035
  • Ilość stron: 232
  • Format: 13.0x20.5cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Jutro (piątek 2020-10-23)
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 19,41 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 29,90 PLN
Nasza cena 19,41 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Niebo istnieje... Naprawdę! - Burpo Todd, Vincent Lynn

Światowy bestseller! 8 milionów sprzedanych egzemplarzy, z czego 70 tysięcy w Polsce! Tłumaczony na 35 języków! Film na podstawie książki! Kiedy Colton Burpo cudem wyzdrowiał po nagłej operacji wycięcia wyrostka robaczkowego, jego rodzina nie posiadała się z radości. Nie spodziewała się jednak, że w ciągu następnych kilku miesięcy usłyszy piękną i wyjątkową historię o podróży małego chłopca do nieba i z powrotem.

Niespełna czteroletni Colton oznajmił rodzicom, że opuścił swoje ciało podczas zabiegu, wiarygodnie opisując, co jego rodzice robili, gdy on leżał na stole operacyjnym. Opowiadał o wizycie w niebie i przekazywał historie ludzi, z którymi spotkał się w zaświatach, a których nigdy wcześniej nie widział. Wspominał nawet o zdarzeniach mających miejsce jeszcze przed jego narodzinami. Zaskoczył swoich rodziców opisami i mało znanymi szczegółami o niebie, dokładnie pasującymi do tego, co podaje Biblia, a przecież nie mógł ich stamtąd znać, bo jeszcze nie umiał czytać.

Z rozbrajającą niewinnością i typową dla dziecka prostolinijnością Colton opowiadał o spotkaniach z członkami rodziny, którzy już dawno odeszli z tego świata. Opisywał Jezusa i anioły, twierdził, że Bóg jest "bardzo, bardzo duży" i naprawdę nas kocha.

Historia ta - opowiedziana przez ojca przywołującego proste słowa własnego syna - ukazuje miejsce, które czeka na nas wszystkich, gdzie, jak mówi Colton, "nikt nie jest stary i nikt nie nosi okularów".

"Niebo istnieje... naprawdę!" na zawsze zmieni sposób, w jaki myślisz o wieczności, pozwalając ci przyjąć perspektywę dziecka i uwierzyć jak ono.

Polecamy także kontynuację historii Coltona i jego rodziny, pisaną już z pewnej perspektywy czasowej: Niebo zmienia wszystko.


Szczegóły: Niebo istnieje... Naprawdę! - Burpo Todd, Vincent Lynn

Tytuł: Niebo istnieje... Naprawdę!
Podtytuł: O chłopcu, który odwiedził niebo. Prawdziwa historia
Autor: Burpo Todd, Vincent Lynn
Wydawnictwo: Rafael
ISBN: 9788375696035
Języki: polski
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 232
Format: 13.0x20.5cm
Oprawa: Miękka
Waga: 0.25 kg
Podobne do: Niebo istnieje... Naprawdę! - Burpo Todd, Vincent LynnPromocje