Małe ABC na wiolonczelę

Książka

Małe ABC na wiolonczelę

Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy
Cena 35,00 PLN
Nasza cena 23,24 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 35,00 PLN
Nasza cena 23,24 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Małe ABC na wiolonczelę - Cofalik Antoni

Publikacja nutowa dla przedszkolaków wykazujących wczesne zainteresowanie muzyką. Jak pokazuje praktyka, wcześniejszy kontakt dziecka z muzyką i instrumentem pozwala mu potem bezstresowo oraz z techniczno-aparatową nadwyżką rozpoczynać edukację w szkole muzycznej, a postępy tak przygotowanego dziecka są z reguły dużo szybsze i bardziej harmonijne.
W urokliwym pod względem graficznym zbiorku znalazło się 36 krótkich utworków, piosenek dziecięcych, muzycznych opowieści, które dzieci mogą sobie najpierw wyklaskać, niektóre zaśpiewać, a po pokazie nauczyciela zagrać. Powiększone i umieszczone na szerokiej pięciolinii nutki ułatwią naszym podopiecznym ich odczytanie, a następnie zapamiętanie granych melodii.

Materiał zawarty w niniejszym zbiorku może też z powodzeniem znaleźć zastosowanie w początkach nauki szkolnej, stanowiąc muzyczne dopełnienie wszelakiego rodzaju szkół oraz podręczników do nauczania początkowego. Możliwość występu z wybranymi utworkami na popisie szkolnym popisie, nawet już po kilku tygodniach nauki to dla dziecka najlepsza nagroda za trud żmudnych początków.


Szczegóły: Małe ABC na wiolonczelę - Cofalik Antoni

Tytuł: Małe ABC na wiolonczelę
Autor: Cofalik Antoni
Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Muzyczne
ISBN: 9790274010706
Liczba tomów: 1
Numer tomu: 1
Języki: angielski, polski
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 44
Format: 23.5x30.5cm
Oprawa: Miękka
Promocje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: