Opowieść wigilijna kolorowe ilustracje, kreda, duża czcionka

Książka

Opowieść wigilijna
kolorowe ilustracje, kreda, duża czcionka

  • Wydawnictwo: Greg
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 978-83-7517-578-3
  • Ilość stron: 120
  • Format: 170 x 245 mm
  • Oprawa: oprawa twarda, szyta nićmi
Wysyłka:
Jutro (środa 2020-12-02)
Cena 15,98 PLN
Nasza cena 9,28 PLN
Oszczędzasz 41%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 15,98 PLN
Nasza cena 9,28 PLN
Oszczędzasz 41%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Opowieść wigilijna - Karol Dickens

Opowieść wigilijna w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku! Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna.

Ebenezera Scrooge’a chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Ten nieprzyjemny, zrzędliwy, chciwy starzec w pewną Bożonarodzeniową noc przeżył coś, co odmieniło go zupełnie i uczyniło innym człowiekiem. Nigdy nie wierzył w sens Świąt Bożego Narodzenia, ale niespodziewani goście, którzy go odwiedzili, sprawili, że sens ten objawił się przed nim w całej pełni.

Niesamowita historia tych wydarzeń to dziś prawdziwa klasyka literatury dziecięcej i młodzieżowej, a także lektura, do której bardzo chętnie powracają dorośli.

Przedstawiamy nowe wydanie tej ponadczasowej opowieści - w ekskluzywnej, twardej, satynowej oprawie, z wiernie oddającymi tajemniczy klimat powieści, pięknymi ilustracjami Roberta Konrada. Ta książka bez wątpienia zachwyci nawet najbardziej wymagającego czytelnika!recenzje

Tej historii chyba nie sposób też nie lubić. Sama pokochałam ją jeszcze w dzieciństwie i uwielbiam nadal. Teraz sięgam po nią natomiast wspólnie z dziećmi w pełnej wersji tak aby nie ominąć żadnego wątku. W sumie objętość tejże lektury i tak nie jest zbyt wielka, w sam raz na kilka zimowych wieczorów, więc maluchy bez problemu wysłuchują jej z zaciekawieniem do ostatniej strony (...) Publikacja została wydana z największą starannością i dbałością o detale. Karty książki wzbogacono o barwne, dodające fantastycznego klimatu opowieści, ilustracje Roberta Konrada, które z pewnością zaciekawią dzieci. Tekst nadrukowano natomiast dużą wyraźną czcionką na śnieżno białym papierze a całość oprawiono w twardą przyciągającą wzrok oprawę. Lekturę w takim wydaniu czyta się naprawdę przyjemnie. - http://testowanieartdzieciece.blogspot.comSpis treści

Opowieść wigilijna

Strofka pierwsza Duch Marleya

Strofka druga Odwiedziny pierwszego ducha

Strofka trzecia Odwiedziny drugiego ducha

Strofka czwarta Odwiedziny trzeciego ducha

Strofka piąta Koniec opowieści


Szczegóły: Opowieść wigilijna - Karol Dickens

Tytuł: Opowieść wigilijna
Podtytuł: kolorowe ilustracje, kreda, duża czcionka
Autor: Karol Dickens
Wydawnictwo: Greg
Kod paskowy: 9788375175783
ISBN: 978-83-7517-578-3
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 120
Format: 170 x 245 mm
Oprawa: oprawa twarda, szyta nićmi
Waga: 0.471 kg
Promocje