O psie, który jeździł koleją

Książka

O psie, który jeździł koleją

  • Wydawnictwo: Greg
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 9788375176551
  • Ilość stron: 64
  • Format: 15.0x21.0cm
  • Oprawa: twarda, szyta nićmi
Wysyłka:
3 - 5 dni robocze + czas dostawy
Cena 20,00 PLN
Nasza cena 12,84 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 20,00 PLN
Nasza cena 12,84 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: O psie, który jeździł koleją - Roman Pisarski

Wydanie książki O psie, który jeździł koleją kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

Historia o psie, który jeździł koleją wydarzyła się naprawdę. Lampo mieszkał we Włoszech, potrafił podróżować pociągami i dojechać tam, gdzie chciał. Jego losy opisał Roman Pisarski i to dzięki niemu dzieci w Polsce mogą poznać tego wyjątkowego psa.

To opowieść o prawdziwej przyjaźni między człowiekiem a zwierzęciem, opowiada o przywiązaniu i poświęceniu. O psie, który jeździł koleją to wzruszająca i pouczająca lektura, która nikogo nie pozostawi obojętnym.

Wydanie w twardej oprawie gwarantuje trwałość książki i sprawia, że publikacja doskonale prezentuje się na półce!

Książka po raz pierwszy dostępna w wersji z opracowaniem!

Serdecznie polecamy!

recenzje

O psie który jeździł koleją to piękna opowieść o przyjaźni pomiędzy człowiekiem a psem o oddaniu i całkowitym poświęceniu. Historia, która od lat jest uwielbiana przez kolejne pokolenia dzieci. Nam historia Lampo bardzo się spodobała, mimo, iż jej finał był dla niego tragiczny, to dokonał wielkiej rzeczy i wykazał się niesamowitą odwaga i oddaniem. Polecamy wszystkim opowieść o niesamowitym bohaterze.Szczegóły: O psie, który jeździł koleją - Roman Pisarski

Tytuł: O psie, który jeździł koleją
Autor: Roman Pisarski
Wydawnictwo: Greg
ISBN: 9788375176551
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 64
Format: 15.0x21.0cm
Oprawa: twarda, szyta nićmi
Waga: 0.19 kg
Podobne do: O psie, który jeździł koleją - Roman PisarskiPromocje