Przekazy duszy

Książka

Przekazy duszy

  • Wydawnictwo: New Communication
  • Rok wydania: 2016
  • ISBN: 9788394419608
  • Ilość stron: 142
  • Format: 13.0x21.0cm
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
3 - 5 dni robocze + czas dostawy
Cena 29,00 PLN
Nasza cena 19,48 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 29,00 PLN
Nasza cena 19,48 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Przekazy duszy - Margańska Izabela

Określamy ludzi poprzez to, co robią, a powinniśmy ich określać poprzez to, co czują. Najpotężniejszą siłą, jaką wysyłamy w Wszechświat, są nasze uczucia, to one kierują naszym losem. Zmieniając nastawienie, świat dokoła nas, zmienia się, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Książka “Przekazy duszy” Izabeli Anny Margańskiej, napisana została pod dyktando duszy. Jak podkreśla sama autorka, jej rola ograniczała się jedynie do tłumaczenia języka duchowego. “Przekazy duszy” nie aspirują do roli książki religijnej, a wręcz odcinają się od powiązań z jakąkolwiek religią. Książka ma formę dialogu z duszą i to właśnie ona jest jej główną bohaterką. Dłuższe monologi duszy noszą znamiona filozofii, kosmologii i psychologii, momentami nawiązują do nauk fizycznych, matematycznych, czy przyrodniczych. Jednak całość ubarwiona jest prostymi, często zabawnymi przykładami z życia autorki, która z dużym dystansem i autoironią odnosi się do własnych wspomnień i przeżyć. Ogromnym atutem książki jest jej autoterapeutyczny charakter. Czytelnik z łatwością odnajdzie w niej siebie i swoje doświadczenia, pozna odpowiedzi na długo zadawane pytania i co najważniejsze, otworzy się na głębokie zrozumienie samego siebie. Lekturze książki najprawdopodobniej będzie towarzyszyło zdziwienie i zachwyt, naprzemiennie z przebłyskami olśnienia typu: Aha, jakie to proste! Jak mogłem wcześniej tego nie zauważyć! Takie momenty olśnienia często diametralnie zmieniają nasze życie, pozwalają odkryć talenty albo uporać się długoletnimi blokadami psychicznymi. Książkę tę można zaliczyć do kategorii samorozwoju i doskonalenia, gdzie sukces mierzy się subiektywnym poczuciem szczęścia. Czytelnik nie znajdzie w niej recepty na awans w pracy, ale z pewnością znajdzie wiele wskazówek dotyczących tego, gdzie i jak odnaleźć własne szczęście.

Książka “Przekazy duszy” jest podręcznikiem, uczącym jak świadomie żyć z własną duszą, jak się z nią komunikować i żyć z nią w zgodzie. Warto poznać i zaprzyjaźnić się z autorytetem, który zawsze jest z nami, zamiast oddawać swoje życie w ręce zewnętrznych przewodników. To wyjątkowy podręcznik, do którego chce się wracać wiele razy, za każdym razem odkrywając coś nowego w sobie samym.

Joanna Malinowska


Szczegóły: Przekazy duszy - Margańska Izabela

Tytuł: Przekazy duszy
Autor: Margańska Izabela
Wydawnictwo: New Communication
ISBN: 9788394419608
Języki: polski
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 142
Format: 13.0x21.0cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Waga: 0.2 kg
Promocje

Inne pozycje tego autora: Margańska Izabela (1)