Leśna Polana

Książka

Leśna Polana

  • Wydawnictwo: Znak
  • Rok wydania: 2016
  • ISBN: 9788324036905
  • Ilość stron: 320
  • Format: 14.5x20.5cm
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2020-06-01)
Cena 36,90 PLN
Nasza cena 27,83 PLN
Oszczędzasz 24%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 36,90 PLN
Nasza cena 27,83 PLN
Oszczędzasz 24%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Leśna Polana - Michalak Katarzyna

Trzy przyjaciółki

Trzech braci

Trzy historie

Jedno zakończenie

Czy wszystkie życiowe porażki i niegodziwości można tłumaczyć trudnym dzieciństwem? Jeśli tak, to trzej bracia Prado – Wiktor, Marcin i Patryk – mogliby się stoczyć na samo dno i obwiniać tego, który zamienił pierwsze lata ich życia w piekło: swojego ojczyma.

Trzy przyjaciółki – Gabrysia, Majka i Julia – też nie miały najłatwiej. O Majce i Julii rodzice zapomnieli, a Gabriela od najmłodszych lat musiała dbać o siebie i o przybranego ojca, którego ubeckie tortury pozbawiły zdrowia i sił.

Pierwszy tom "Leśnej Trylogii" opowiada o dramatycznych losach Gabrieli i Wiktora, których łączy miłość, ale dzieli Zło bezwzględne i okrutne, nie cofające się przed niczym… Jest jednak zakątek, w którym ich drogi muszą się przeciąć: mały domek, ukryty gdzieś w lesie, w otoczeniu wiekowych świerków: Leśna Polana.

Są już tak blisko tego miejsca

Tak blisko odnalezienia powtórnie siebie i swojej miłości

Ale Zło nie odpuszcza

Nigdy

Katarzyna Michalak zajmuje pierwsze miejsce w rankingu najpopularniejszych pisarzy w ubiegłym roku (w grupie zaangażowanych czytelników). Autorka Leśnej Polany wyprzedza w tym zestawieniu m.in. Stephena Kinga, Norę Roberts czy Paulo Coelho. Źródło: Raport TNS Stan czytelnictwa w Polsce w 2015 roku przygotowany przez Pracownię Badań Czytelnictwa Biblioteki Narodowej w Warszawie. Katarzyna Michalak autorka ponad trzydziestu bestsellerów, takich jak Poczekajka, Ogród Kamili czy Nie oddam dzieci!. Opowiada poruszające historie obyczajowe, lecz równie doskonale odnajduje się w literaturze sensacyjnej oraz fantasy. Każda kolejna jej książka to najwyższe notowania na listach bestsellerów, dziesiątki tysięcy sprzedanych egzemplarzy i coraz liczniejsze grono wiernych czytelników.


Szczegóły: Leśna Polana - Michalak Katarzyna

Tytuł: Leśna Polana
Autor: Michalak Katarzyna
Wydawnictwo: Znak
Seria: Leśna trylogia
ISBN: 9788324036905
Język oryginału: polski
Języki: polski
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 320
Format: 14.5x20.5cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Waga: 0.41 kg
Podobne do: Leśna Polana - Michalak KatarzynaPromocje