Helisa

Książka

Helisa

  • Wydawnictwo: W.A.B.
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 9788328042315
  • Ilość stron: 540
  • Format: 15.0x22.5cm
  • Oprawa: miękka
Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Cena 45,00 PLN
Nasza cena 29,37 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 45,00 PLN
Nasza cena 29,37 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Helisa - Elsberg Marc

Najnowsza powieść autora bestsellerowego Blackoutu.

Czy masz w sobie geny, które zapewnią ci przetrwanie? Oni nas zastąpią!

Czy można wyleczyć poważą chorobę dzięki niewielkiej zmianie kodu DNA? A stworzyć zupełnie nowe gatunki roślin i zwierząt? Czy można genetycznie „zaprojektować” małego geniusza? I – co najważniejsze – czy to tylko pojedyncze eksperymenty, czy też celowe działanie na wielką skalę, które ma przygotować nowy, lepszy świat? Czy będzie w nim miejsce dla ciebie?

Marc Elsberg tworzy sugestywną wizję tego, jak wielkie koncerny chcą stworzyć lepszy świat za pomocą ryzykownych badań genetycznych. To, co brzmi jak opowieść science-fiction, już dzisiaj dzieje się w zaciszu laboratoriów, które stają się centrum władzy nad światem.

Media o powieści Blackout:

 Mocną stroną tego thrillera katastroficznego jest twarde osadzenie w realiach, oparte na doświadczeniach blackoutów, które miały już miejsce w Europie i USA oraz raporcie niemieckiej komisji, analizującym skutki długotrwałego i wielkopowierzchniowego wyłączenia prądu. Wpisana w nie wartka akcja z pewnością zyskuje dzięki temu na atrakcyjności.

wysokienapiecie.pl

Marc Elsberg (pseudonim artystyczny austriackiego pisarza Marcusa Rafelsbergera) urodził się w 1967 roku w Wiedniu. Współpracował z austriacką gazetą „Der Standard”, jako pisarz zadebiutował w 2004 roku powieścią Das Prinzip Terz. Sukces przyniosła mu druga powieść, Menschenteufel, która przez rok znajdowała się w pierwszej dziesiątce thrillerów na listach Amazon. Kolejna książka, thriller Blackout (W.A.B. 2015), trafiła na listy bestsellerów magazynu „Der Spiegel” i dostała nagrodę Wissensbuch des Jahres 2012.  W Polsce książka również stała się bestsellerem. W 2016 r. nakładem W.A.B. ukazał się kolejny thriller Marca Elsberga, Zero.


Szczegóły: Helisa - Elsberg Marc

Tytuł: Helisa
Autor: Elsberg Marc
Wydawnictwo: W.A.B.
ISBN: 9788328042315
Języki: polski
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 540
Format: 15.0x22.5cm
Oprawa: miękka
Waga: 0.72 kg
Podobne do: Helisa - Elsberg MarcPromocje