Steczkowscy Miłość wbrew regule

,

Książka

Steczkowscy Miłość wbrew regule

,

  • Wydawnictwo: W.A.B.
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 9788328036604
  • Ilość stron: 320
  • Format: 16.0x23.5cm
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 49,99 PLN
Nasza cena 21,99 PLN
Oszczędzasz 56%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 49,99 PLN
Nasza cena 21,99 PLN
Oszczędzasz 56%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Steczkowscy Miłość wbrew regule - Steczkowska Agata, Nowicka Beata

Postawili wszystko na jedną kartę sprzeciwili się tradycji, zasadom i kościelnej regule. Wybrali siebie i miłość. Nikt ich nie wspierał, wszyscy się odwrócili. Było ciężko, ale wygrali swoje życie. Danuta i Stanisław Steczkowscy stworzyli niesamowitą rodzinę i silną więź między dziewięciorgiem swoich dzieci. Przez lata rozwijali ich talenty, wspólnie koncertując i na co dzień żyjąc muzyczną pasją. W ten sposób zbudowali swoją niekwestionowaną pozycję rodziny muzykującej. Ta książka mówi o pięknej miłości, ale też o borykaniu się przez całe życie z bytem, akceptacją społeczną, Kościołem i aparatem władzy, o nieustannym życiu poza nawiasem.

Biogramy autorek:

Agata Steczkowska (ur. 1966), najstarsza z dziewięciorga rodzeństwa muzykującego zespołu Steczkowskich, dyrygentka, pianistka, kompozytorka, wiolonczelistka, pedagog, koncertuje od 7 roku życia, od 14 roku życia odpowiedzialna za repertuar i opracowanie występów rodziny. Autorka audycji muzycznych w Radio 1 oraz w Trójce. Od poł. 2016 modelka (obuwie, akcesoria). Ukończyła podstawową szkołę muzyczną w Rzeszowie, średnią szkołę muzyczną w Stalowej Woli i Akademię Muzyczną w Krakowie (w klasie wiolonczeli i fortepianu). Od szesnastego roku życia prowadziła wraz z ojcem Stanisławem chór chłopięco męski Cantus, który zdobył wiele nagród i koncertował w najlepszych salach koncertowych (Beethoven Halle, La Scala), a potem zakładała i prowadziła własne chóry, m.in. chór dziecięcy Mały Cantus, chór męski Quatuoris Virinorus oraz chór dziewczęcy. W 1997 roku opracowała autorski program klas chóralnych dla klas 1-6. Wydała Zeszyty do nauki muzyki i śpiewu dla dzieci szkoły podstawowej. Jest autorką muzyki filmowej, m.in. do Portrecisty, reż. Irek Dobrowolski i Syberyjskiej lekcji, reż. Wojciech Staroń. Jest laureatką prestiżowych odznaczeń, m.in. dwukrotnie Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w uznaniu zasług dla kultury polskiej, nagrody Zasłużony Działacz Kultury oraz tytułu Pierwszego Ambasadora Stalowej Woli przyznawanego przez prezydenta miasta. Prowadzi autorską fundację rozwijającą program umuzykalniania dzieci i młodzieży.

Beata Nowicka (ur. 1966), dziennikarka związana obecnie z miesięcznikiem Viva, od ponad 20 lat publikuje wywiady z wybitnymi Polakami: politykami (Donald Tusk, Bronisław Komorowski), artystami (Krystyna Janda, Kora Jackowska, Jerzy i Maciej Stuhrowie, Wojciech Kilar, Andrzej Wajda), lekarzami Zbigniew i Grzegorz Religa, naukowcami (Jadwiga Staniszkis); wraca do swoich rozmówców po latach, śledzi ich kariery. Autorka książek (Między nami z Małgorzatą Tusk, Stuhrmówka z Maciejem Stuhrem, Jak ja to robię z Ewa Drzyzgą).


Szczegóły: Steczkowscy Miłość wbrew regule - Steczkowska Agata, Nowicka Beata

Tytuł: Steczkowscy Miłość wbrew regule
Autor: Steczkowska Agata, Nowicka Beata
Wydawnictwo: W.A.B.
ISBN: 9788328036604
Języki: polski
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 320
Format: 16.0x23.5cm
Oprawa: Twarda
Podobne do: Steczkowscy Miłość wbrew regule - Steczkowska Agata, Nowicka BeataPromocje