Refleksologia w praktyce

Książka

Refleksologia w praktyce

  • Wydawnictwo: Vital
  • Rok wydania: 2016
  • ISBN: 9788365404497
  • Ilość stron: 328
  • Format: 14.5x20.5
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
do 3 dni roboczych + czas dostawy
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 34,60 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 49,90 PLN
Nasza cena 34,60 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Refleksologia w praktyce - Tse Holly

Co byś powiedział na możliwość cofnięcia objawów dowolnej choroby bądź nawet zapobiegnięcia jej wystąpieniu? Co sądzisz o zastąpieniu starzenia się coraz młodszą, zdrowszą i szczęśliwszą wersją siebie pojawiającą się z każdym mijającym rokiem? Jak się zapatrujesz na utrzymanie optymalnego zdrowia przez cały czas trwania Twojego życia? A co, jeśli sekret witalności i długowieczności leży na Twoich? stopach?
Teraz i Ty, podobnie jak mistrzowie potężnych praktyk Wschodu na przestrzeni tysięcy lat, możesz czerpać z dobrodziejstw chińskiej refleksologii. Ta pradawna sztuka leczniczego masażu stóp pozwala usprawnić przepływ uniwersalnej leczniczej energii i przywrócić Twoje ciało do stanu idealnej równowagi.
W tej książce znana holistyczna uzdrowicielka za pomocą klarownych opisów i ilustracji zdradza, jak lokalizować i masować chińskie punkty refleksologiczne. Opierając się na Tradycyjnej Medycynie Chińskiej opisuje punkty odpowiedzialne za poszczególne narządy i układy ludzkiego ciała.
Ty również teraz możesz dowiedzieć się, jak samodzielnie przeprowadzać oczyszczanie organizmu i ładować swoje wewnętrzne akumulatory. Poznasz sztukę właściwego odżywiania oraz wprowadzisz równowagę ciała i umysłu. Pomożesz sobie także w innych sferach niż zdrowotna, zyskując siłę niezbędną do wprowadzenia zmian w swoim życiu i błyskotliwego wyrażania własnej osoby. Odnajdziesz swoje powołanie i podążysz za nim, łącząc się jednocześnie z Duszą Smoka. A to dopiero początek?
Refleksologia ? Twoja droga do równowagi.


Szczegóły: Refleksologia w praktyce - Tse Holly

Tytuł: Refleksologia w praktyce
Autor: Tse Holly
Wydawnictwo: Vital
ISBN: 9788365404497
Języki: polski
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 328
Format: 14.5x20.5
Oprawa: Miękka
Waga: 0.394 kg
Promocje

Inne pozycje tego autora: Tse Holly (1)