Przygoda z panem G.

Książka

Przygoda z panem G.

  • Wydawnictwo: Poligraf
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 9788378565604
  • Ilość stron: 192
  • Format: 14.5x20.5cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 32,00 PLN
Nasza cena 22,11 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 32,00 PLN
Nasza cena 22,11 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Przygoda z panem G. - Bieńkowska Dorota

Przygoda z Panem G., czyli relacja o zmaganiach z nowotworem pnia mózgu, który od kilkunastu lat towarzyszy autorce, to opowieść bardzo odważna. Pozbawiona upiększeń i niepozostawiająca złudzeń co do charakteru choroby. Nie każdy potrafiłby w tak otwarty sposób mówić o najbardziej intymnych sprawach. Autorka nie tylko opowiada szczegółowo o przebiegu choroby, o jej leczeniu, ale także o codziennym funkcjonowaniu, które bardzo odbiega od normalnego życia z powodu spustoszenia, jakie nowotwór poczynił w organizmie. Nie należy się jednak bać lektury wszystko podane jest ze smakiem, czasem dowcipnie, za każdym razem jednak bez woalu. Podziwiać należy ogromny dystans autorki do siebie i do choroby. Dorota Bieńkowska nie występuje w roli ofiary ani nie robi z choroby przedmiotu sensacji. To opowieść bardzo rzeczowa, przemyślana i celowa. Z jej lektury jasno wynika, że rak to nie wyrok i warto o siebie walczyć, nawet jeśli inni nie dają nadziei. Autorka stworzyła połączenie bardzo osobistej relacji, spowiedzi niemal, z poradnikiem profilaktyki chorób mózgu. Część poradnikowa to naprawdę przydatna lektura. Dowiadujemy się z niej nie tylko o tym, jak zbudowany jest mózg, jaką pełni rolę i jak funkcjonuje, ale także o tym, co nam grozi, jeśli nie będziemy o niego dbać należycie.
Żeby było jeszcze ciekawiej, jeden z rozdziałów to fantastyczne pole do zabawy. Autorka zamieszcza w nim cały zestaw zadań logicznych, które mogą rozruszać nawet najbardziej leniwy mózg.
Przygoda z Panem G. to książka mądra, przypominająca, co jest w życiu najważniejsze i że nic nie jest nam dane na zawsze.
To przede wszystkim książka potrzebna!


Szczegóły: Przygoda z panem G. - Bieńkowska Dorota

Tytuł: Przygoda z panem G.
Autor: Bieńkowska Dorota
Wydawnictwo: Poligraf
ISBN: 9788378565604
Języki: polski
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 192
Format: 14.5x20.5cm
Oprawa: Miękka
Waga: 0.25 kg
Promocje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: