Nowe AlaAntkowe BLW

,

Książka

Nowe AlaAntkowe BLW

,

  • Wydawnictwo: Mamania
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 9788365796257
  • Ilość stron: 196
  • Format: 16.9x21.4 cm
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Jutro (środa 2020-06-03)
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 25,89 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 39,90 PLN
Nasza cena 25,89 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Nowe AlaAntkowe BLW - Anger Joanna, Piszczek Anna

Joanna Anger i Anna Piszczek powracają z kolejną książką kucharską przeznaczoną dla rodziców, którzy razem z dziećmi wyruszają w kulinarną podróż po świecie nowych smaków. Metoda BLW już na dobre zagościła w polskich domach. Tysiące maluchów nauczyło się dzięki niej jeść zdrowo i różnorodnie, a rodzice przekonali się, że najlepszy sposób na wychowanie małego smakosza to zasiąść razem z nim do stołu i cieszyć się wspólnym posiłkiem. Ale co powinno znaleźć na talerzach, żeby dzieci z radością zjadły posiłek, a do ich brzuszków trafiły wartościowe składniki odżywcze.

Autorki najpopularniejszego w Polsce bloga o metodzie BLW proponują ponad sto nowych przepisów, wśród których znajdują się między innymi: smaczne śniadania, od których cała rodzina może zacząć nowy dzień, pożywne przekąski, które można zabrać ze sobą na spacer, na piknik lub na plac zabaw, nowe wersje tradycyjnych zup, które zapewnią mnóstwo energii ruchliwym maluchom. W książce znajdują się również przykładowe jadłospisy (na upały i na zimowe dni, na weekendy i czas choroby, wegetariańskie i na początek rozszerzania diety), dzięki którym łatwiej zaplanować posiłki na cały dzień. Nowe AlaAntkowe BLW to świetny sposób na kuchenne sukcesy, na których skorzysta cała rodzina i duzi, i mali. Smacznego!

Joanna Anger na co dzień nauczycielka wychowania przedszkolnego, mama Ali i Zuzi i Anna Piszczek polonistka i historyczka, mama Antka są twórczyniami bloga AlaAntkowe BLW. Ich pierwsza książka natychmiast została bestsellerem, stając się obowiązkową pozycją w kuchennych biblioteczkach wielu tysięcy polskich rodzin.


Szczegóły: Nowe AlaAntkowe BLW - Anger Joanna, Piszczek Anna

Tytuł: Nowe AlaAntkowe BLW
Autor: Anger Joanna, Piszczek Anna
Wydawnictwo: Mamania
Seria: BLW
ISBN: 9788365796257
Języki: polski
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 196
Format: 16.9x21.4 cm
Oprawa: Twarda
Waga: 0.53 kg
Podobne do: Nowe AlaAntkowe BLW - Anger Joanna, Piszczek AnnaPromocje