Zjedz tę żabę 21 metod podnoszenia wydajności w pracy i zwalczania skłonności do zwlekania

Książka

Zjedz tę żabę
21 metod podnoszenia wydajności w pracy i zwalczania skłonności do zwlekania

  • Wydawnictwo: MT Biznes
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 9788380872516
  • Ilość stron: 132
  • Format: 14.1x21.8cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 25,03 PLN
Oszczędzasz 16%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 29,90 PLN
Nasza cena 25,03 PLN
Oszczędzasz 16%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Zjedz tę żabę - Tracy Brian

Poznaj tajniki podnoszenia wydajności w pracy i w końcu osiągnij sukces. "Zjedz tę żabę" to poradnik dla każdego, kto chciałby w końcu zmienić coś w swoim życiu!

 

Każdy po poświęceniu chwili uwagi po wykonaniu przez siebie pracy z pewnością zadaje sobie pytanie: czy mogłem zrobić coś lepiej? Czy na pewno efektywnie wykorzystuję swój czas i materiały, które posiadam? Jak często jednak zdarza się, że przydzielone nam zadanie odwlekamy w nieskończoność, jednocześnie powodując jeszcze większe zamartwianie się pogarszając swój humor. Wbrew pozorom istnieje parę mniej lub bardziej trudnych kroków, które możemy wykonać w celu zmiany takiego stanu rzeczy! "Zjedz tę żabę" to poradnik dla każdego, kto w końcu chciałby nastawić się na osiągnięcie sukcesu i dopiąć swego.

 

Pozycja dedykowana dla ludzi biznesu, którzy nie boją się wyrzeczeń i trudów, jakie mogą ich spotkać. Metaforyczna żaba, którą spotykamy w tytule, tak naprawdę stanowi nasze największe i najważniejsze zadanie, które odwlekamy w czasie. Najprawdopodobniej jego realizację zaczniemy na ostatnią chwilę, chociaż możliwe, że będzie miało jeden z najkorzystniejszych wpływów na nasze dalsze życie. Na początku każdej pracy, taką właśnie żabę należy szybko połknąć, dzięki czemu przestanie ona straszyć nas przez cały dzień. Poczucie ulgi, spełnienia i samozadowolenia wpłynie korzystnie nie tylko na nasze samopoczucie, ale i realizację kolejnych zadań. W końcu skoro wykonaliśmy to, co było dla nas najgorsze, czy może spotkać nas jeszcze bardziej przykra sytuacja? Z pewnością nie!

 

Poradnik zawiera dwadzieścia jeden opisanych metod osiągania sukcesu, których głównym zadaniem jest poprawa ogólnej wydajności w wykonywanej pracy. Szybsze opanowanie wskazówek, to szybciej pojawiające się nowe sukcesy w karierze zawodowej, a być może nawet i w życiu prywatnym. Nikt bowiem nie powiedział, że wiele z zawartych i opisanych tu metod nie można wykorzystać po godzinach, w domu, ze znajomymi, a szczególnie podczas planowania wolnych chwil. W "Zjedz tę żabę" wydajność staje się słowem kluczem, który zapewnia natychmiastową poprawę różnorodnych aspektów pracy i życia. Pozycja obowiązkowa dla każdego biznesmena poważnie traktującego swoje interesy!

 

Brian Tracy jest jednym z czołowych specjalistów w USA w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi i organizacji czasu. Ekspert psychologii sprzedaży, charyzmatyczny mówca, uznany na świecie autorytet i konsultant w zakresie rozwoju osobistego oraz sukcesu zawodowego wygłasza liczne prelekcje i prowadzi seminaria.


Szczegóły: Zjedz tę żabę - Tracy Brian

Tytuł: Zjedz tę żabę
Podtytuł: 21 metod podnoszenia wydajności w pracy i zwalczania skłonności do zwlekania
Autor: Tracy Brian
Wydawnictwo: MT Biznes
ISBN: 9788380872516
Tytuł tomu: Zjedz tę żabę 21 metod podnoszenia wydajności w pracy i zwalczania skłonności do zwlekania
Tytuł oryginału: EAT THAT FROG! 21 Great Ways to Stop Procrastinating and Get More Done in Less Time
Język oryginału: angielski
Tłumacz: Waszkiewicz Marian
Języki: polski
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 132
Format: 14.1x21.8cm
Oprawa: Miękka
Waga: 0.23 kg
Podobne do: Zjedz tę żabę - Tracy BrianPromocje