Gwiazdka z nieba

Książka

Gwiazdka z nieba

  • Wydawnictwo: Znak
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 9788324046799
  • Ilość stron: 304
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 36,90 PLN
Nasza cena 29,32 PLN
Oszczędzasz 20%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 36,90 PLN
Nasza cena 29,32 PLN
Oszczędzasz 20%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Gwiazdka z nieba - Michalak Katarzyna

W śnieżną wigilijną noc na tatrzańskiej przełęczy dochodzi do tragedii. Sześć lat później w mazurskiej chacie nad jeziorem wydarza się cud.

***

Niektórzy ludzie, choćby mieli wszystko, nie będą szczęśliwi. Inni nie mają nic, a potrafią cieszyć się życiem. Nataniel chciał należeć do tych drugich. W przeszłości uległ poważnemu wypadkowi, potem umarła jego ukochana mama, a teraz stracił jeszcze dach nad głową. Nie miał nic, ale zyskał wolność i mógł ruszyć w nieznane. Senna zagubiona wśród lasów wioska na Mazurach miała być tylko krótkim przystankiem w jego podróży. Zatrzymał się w małej, opuszczonej chacie nad brzegiem jeziora. Miejscowa legenda głosiła, że ktokolwiek w niej zamieszka, straci to, co kocha. Ale co może grozić komuś, kto stracił już wszystko? Czy los nie mógłby w końcu nagrodzić dobrego serca i szlachetnej duszy? "Gwiazdka z nieba" to pierwsza część nowej serii Katarzyny Michalak. Tom II, "Promyk słońca", ukaże się wiosną 2018 roku.

Katarzyna Michalak, autorka ponad trzydziestu bestsellerów, zabiera nas tam, gdzie spełniają się marzenia. Jej powieści, których łączny nakład przekroczył milion egzemplarzy, skradły serca Czytelniczek w Polsce i za granicą. Autorka, choć zajęła pierwsze miejsce w rankingu najpopularniejszych pisarzy 2015 roku, nie spoczęła na laurach i wraz z uznanym producentem pracuje obecnie nad ekranizacją swoich powieści.


Szczegóły: Gwiazdka z nieba - Michalak Katarzyna

Tytuł: Gwiazdka z nieba
Autor: Michalak Katarzyna
Wydawnictwo: Znak
ISBN: 9788324046799
Języki: polski
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 304
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Podobne do: Gwiazdka z nieba - Michalak KatarzynaPromocje