Python Rusz głową!

Książka

Python Rusz głową!

  • Wydawnictwo: Helion
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 9788328337343
  • Ilość stron: 616
  • Format: 19.9x23.1 cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Cena 99,00 PLN
Nasza cena 62,72 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 99,00 PLN
Nasza cena 62,72 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Python Rusz głową! - Barry Paul

Python, prosty, wszechstronny i elastyczny język programowania, nadaje się zarówno do pisania niedużych skryptów, wielkich systemów, jak i do wysoce specjalistycznych zadań, jak choćby analiza danych do celów naukowych. To ulubione narzędzie coraz liczniejszej rzeszy znakomitych programistów. Wiele osób próbuje się uczyć Pythona, jednak mimo różnorodnych podręczników i kursów nauka pisania poprawnego, wydajnego i przejrzystego kodu w tym języku wciąż sprawia problemy.

Ta książka jest doskonałym podręcznikiem Pythona. Poza podstawami języka opisano tu sposoby posługiwania się Pythonem w prawdziwym świecie podczas pisania kodu aplikacji WWW czy obsługiwania baz danych. Przedstawiono tu również dość trudne tematy, takie jak kolekcje i niemodyfikowalność. Co ciekawe, materiał do książki przygotowano w szczególny sposób, posługując się metodami nowoczesnej kognitywistyki i dydaktyki, które uwzględniają specyfikę pracy ludzkiego mózgu, aktywnie go angażując podczas nauki. W ten sposób Python wchodzi do głowy niepostrzeżenie, w szybki, zabawny i interesujący sposób!

W tej książce:

- szybkie wprowadzenie do Pythona

- korzystanie z danych i z baz danych

- praktyczne projektowanie aplikacji WWW

- zarządzanie kontekstem

- wątki, wyjątki i iteracje w Pythonie

- narzędzia, biblioteki i moduły przydatne programiście Pythona

Jest problem? Rusz głową i zaprogramuj to w Pythonie!Paul Barry pochodzi z Belfastu. Obecnie mieszka wraz z rodziną w niewielkim miasteczku Carlow w Irlandii Północnej. Od 1997 roku wykłada w Instytucie Technologicznym w Carlow. Przedtem (w Irlandii i Kanadzie) zajmował się rozwiązaniami IT dla opieki zdrowotnej. Barry jest ekspertem w dziedzinie programowania w Pythonie i w Perlu. W przeszłości był stałym współpracownikiem „Linux Journal Magazine”, napisał także kilka książek o programowaniu.Szczegóły: Python Rusz głową! - Barry Paul

Tytuł: Python Rusz głową!
Autor: Barry Paul
Wydawnictwo: Helion
ISBN: 9788328337343
Języki: polski
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 616
Format: 19.9x23.1 cm
Oprawa: Miękka
Waga: 1 kg
Podobne do: Python Rusz głową! - Barry PaulPromocje

Inne pozycje tego autora: Barry Paul (1)