Eksplodujące Kotki Wiek: 12+

, ,

Gra

Eksplodujące Kotki
Wiek: 12+

, ,

  • Producent: Rebel
  • EAN: 5902650611153
  • Format: 11x16x4 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2021-07-26)
Cena 94,45 PLN
Nasza cena 67,49 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 94,45 PLN
Nasza cena 67,49 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Eksplodujące Kotki - Matthew Inman, Elan Lee, Shane Small

Dla kochających koty i wybuchy Do Polski zawitał największy bestseller gier oryginalnie wydanych przez kampanie crowdfundingowe. Gra, która jeszcze przed wydaniem stała się hitem. W czym tkwi tajemnica jej sukcesu? No cóż, jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o koty :)

Eksplodujące Kotki to napędzana kociakami odmiana rosyjskiej ruletki. Gracze ciągną co turę po karcie, aż do momentu dobrania eksplodującego kota - wtedy nieszczęśnik wybucha i ginie, a gra się kończy. Ale! W talii są też karty, dzięki którym można odwrócić uwagę samobójczego kocięcia, uniknąć go, czy też zmusić przeciwnika do dobrania kilku kart na raz. Gra z każdą upływającą kolejką staje się coraz bardziej intensywna - im mniej kart pozostaje w talii, tym większe prawdopodobieństwo wyciągnięcia morderczego futrzaka i wywołania wybuchu, po którym pozostanie tylko płonąca kulka kłaków.

Jak grać? W talii znajduje się kilka eksplodujących kotków. Aby zagrać, połóżcie ją rewersami kart do góry i kolejno ciągnijcie karty do momentu, aż ktoś z Was dobierze eksplodującego kotka. Osoba, która na niego trafi - wybucha. I już do końca gry pozostaje martwa. Przy okazji możecie zagrywać różne karty odwracające uwagę eksplodujących kotków. Powtarzajcie tę czynność do momentu, aż w grze zostanie tylko 1 gracz. Ta osoba wygrywa grę. Im więcej kart pociągniesz, tym bardziej ryzykujesz, że trafisz na eksplodującego kotka. Eksplodujesz - przegrywasz I wypełnia Cię palący sos o smaku smutku. Nie eksplodujesz - wygrywasz I wypełnia cię wspaniałość, gratsy, serio. A pozostałe karty... zmniejszą ryzyko, że eksplodujesz wraz z eksplodującym kotkiem.

Gra otrzymała nominację 2015 Golden Geek Best Party Board Game oraz może się poszczycić mianem najchętniej wspieranego projektu na platformie Kickstarter - zebrała prawie dziewięć milionów dolarów przy udziale ponad dwustu tysięcy graczy z całego świata!Zawartość pudełka:


- 56 kart

- instrukcja

Liczba graczy: 2 - 5

Wiek: 12+

Czas rozgrywki: ok. 15 minut.
Instrukcja (PDF 3498 KB)


Szczegóły: Eksplodujące Kotki - Matthew Inman, Elan Lee, Shane Small

Nazwa: Eksplodujące Kotki Wiek: 12+
Autor: Matthew Inman, Elan Lee, Shane Small
Producent: Rebel
Kod paskowy: 5902650611153
Języki: polski
Format: 11x16x4 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 0.22 kg
Podobne do: Eksplodujące Kotki - Matthew Inman, Elan Lee, Shane SmallPromocje