Zbrodnie prawie doskonałe. Policyjne Archiwum X

Książka

Zbrodnie prawie doskonałe. Policyjne Archiwum X

  • Wydawnictwo: Znak
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788324053346
  • Ilość stron: 384
  • Format: 14.0x20.5cm
  • Oprawa: miękka
Wysyłka:
Dzisiaj
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 30,35 PLN
Oszczędzasz 23%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 39,90 PLN
Nasza cena 30,35 PLN
Oszczędzasz 23%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Zbrodnie prawie doskonałe. Policyjne Archiwum X - Michalewicz Iza

Najmroczniejsze scenariusze pisze życie...

Lubisz czytać kryminały? To tak jak jeden z policjantów z Archiwum X. W nich prawda zawsze wychodzi na jaw, policjanci wygrywają, a sprawiedliwości staje się zadość. Ale w prawdziwym życiu nie zawsze tak bywa. Krakowska sprawa "skóry", bestialskie morderstwo premiera Jaroszewicza, dziwne "samobójstwo" młodej dziewczyny w Łodzi - te i inne sprawy łączy jedno: ofiarom w brutalny sposób odebrano życie, a sprawcy długo pozostawali lub nadal pozostają nieuchwytni. Gdy działania policji, prokuratury i sądów zawodzą, policjanci z Archiwum X, tajnych zespołów do spraw niewykrytych zabójstw, są dla rodzin ofiar ostatnią nadzieją.

Reporterka Iza Michalewicz jako pierwsza dotarła do akt sądowych, zyskała zaufanie policjantów, świadków i rodzin ofiar. W trzymających w napięciu reportażach, z niezwykłą dbałością o szczegóły, opisuje zbrodnie (prawie) doskonałe. Ujawnia motywacje i metody działania morderców, przybliża sylwetki tych, którzy ich ścigają. I uparcie szuka odpowiedzi na dręczące ją pytanie: czy to możliwe, że o naszym życiu i śmierci, zbrodni i karze nieraz decyduje zwykły przypadek?

Iza Michalewicz - uznana reporterka, laureatka nagrody Grand Press i finalistka Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego. Autorka zbioru reportaży Życie to za mało. Notatki o stracie i poszukiwaniu nadziei oraz książki Rozpoznani o rozpoznanych na kadrach powstańczej kroniki filmowej uczestnikach powstania warszawskiego. Współautorka bestsellerowej biografii Villas. Nic przecież nie mam do ukrycia.


Szczegóły: Zbrodnie prawie doskonałe. Policyjne Archiwum X - Michalewicz Iza

Tytuł: Zbrodnie prawie doskonałe. Policyjne Archiwum X
Autor: Michalewicz Iza
Wydawnictwo: Znak
ISBN: 9788324053346
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 384
Format: 14.0x20.5cm
Oprawa: miękka
Waga: 0.408 kg
Podobne do: Zbrodnie prawie doskonałe. Policyjne Archiwum X - Michalewicz IzaPromocje