Internet rzeczy IoT i IoE w symulatorze Cisco Packet Tracer Praktyczne przykłady i ćwiczenia

Książka

Internet rzeczy IoT i IoE w symulatorze Cisco Packet Tracer
Praktyczne przykłady i ćwiczenia

  • Wydawnictwo: Itstart
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788361173960
  • Ilość stron: 374
  • Format: 17.0x24.0cm
  • Oprawa: Kartonowa Foliowana
Wysyłka:
do 3 dni roboczych + czas dostawy
Cena 59,00 PLN
Nasza cena 39,26 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 59,00 PLN
Nasza cena 39,26 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Internet rzeczy IoT i IoE w symulatorze Cisco Packet Tracer - Kluczewski Jerzy

Internet rzeczy IoT i IoE w symulatorze Cisco Packet Tracer - Praktyczne przykłady i ćwiczenia
Czasy w których żyjemy, przyzwyczaiły nas do korzystania z mobilnego dostępu do Internetu. Jednak współczesna sieć to nie tylko treści audio i wideo, oraz dostęp do społeczności. To coraz bardziej rozbudowana możliwość kontroli lub sterowania elementami naszego otoczenia. Nikogo już nie dziwi zdalne sprawdzenie systemu alarmowego, automatyczne sterowanie oświetleniem czy ogrzewaniem. Coraz powszechniejsze są urządzenia AGD i RTV z adresem sieciowym. Za pomocą telefonu sterujemy między innymi pralką, zmywarką i ekspresem do kawy, a lodówki potrafią już samodzielnie dokonywać zakupów w sklepach internetowych. Jednak możliwości tej technologii są jeszcze bardziej rozbudowane i wciąż się rozwijają.
Książka, którą trzymasz w ręku, dedykowana jest osobom chcącym jeszcze dokładniej zapoznać się z technologią ?inteligentnych urządzeń?, które kryją się pod anglojęzycznym pojęciem ?Internet of Things?. Jest to podręcznik, który ma nauczyć projektować, programować i tworzyć sieci komputerowe składające się z czujników wraz z urządzeniami wykonawczymi powszechnego użytku. Pozycja ta, to idealny podręcznik uzupełniający wiedzę w pięciu nowych kursach poświęconych tematyce IoT w Akademii CISCO oraz rozszerzająca wiedzę w szkoleniach CCNA. Aby tego dokonać, autor przygotował liczne symulacje podzielone na cztery kategorie: przykłady, ćwiczenia podstawowe, ćwiczenia problemowe i ćwiczenia zaawansowane. Wszystkie opisane pliki, są dostępne poprzez witrynę naszego wydawnictwa pod adresem http://iot.itstart.pl
Autorem tej książki jest Jerzy Kluczewski, długoletni instruktor Akademii CISCO CCNA, a zarazem nauczyciel dyplomowany. Pan Jerzy, w swoim dorobku autorskim posiada już kilka publikacji książkowych na temat symulatora Packet Tracer. Jest osobą zaangażowaną w proces tłumaczenia materiałów edukacyjnych CCNA Routing & Switching na język polski. Swoje doświadczenie zdobywał podczas pracy w przemyśle, ale obecnie jest nauczycielem przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Łączności w Gdańsku i egzaminatorem w zawodzie technik informatyk i technik teleinformatyk.


Szczegóły: Internet rzeczy IoT i IoE w symulatorze Cisco Packet Tracer - Kluczewski Jerzy

Tytuł: Internet rzeczy IoT i IoE w symulatorze Cisco Packet Tracer
Podtytuł: Praktyczne przykłady i ćwiczenia
Autor: Kluczewski Jerzy
Wydawnictwo: Itstart
Seria: Packet Tracer
ISBN: 9788361173960
Kategoria: Podręczniki
Przedmiot: Informatyka
Liczba tomów: 1
Numer tomu: 1
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 374
Format: 17.0x24.0cm
Oprawa: Kartonowa Foliowana
Waga: 0.588 kg
Redakcja: Kaim Marcin, Smyczek Marek
Promocje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: