Twoja matura Język rosyjski Repetytorium maturalne z przewodnikiem poziom podstawowy

Książka

Twoja matura Język rosyjski Repetytorium maturalne z przewodnikiem
poziom podstawowy

  • Wydawnictwo: LektorKlett
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788380636361
  • Ilość stron: 272
  • Format: 20.0x26.5cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Dzisiaj
Cena 59,90 PLN
Nasza cena 47,81 PLN
Oszczędzasz 20%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 59,90 PLN
Nasza cena 47,81 PLN
Oszczędzasz 20%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Twoja matura Język rosyjski Repetytorium maturalne z przewodnikiem

Nowe wydanie Repetytorium maturalnego z przewodnikiem jest zbiorem ćwiczeń i zadań przygotowujących do pisemnego oraz ustnego egzaminu maturalnego z języka rosyjskiego na poziomie podstawowym. Składa się ono z czternastu rozdziałów tematycznych, które obejmują główne treści wynikające z podstawy programowej.

Repetytorium rozwija wszystkie sprawności wymagane na maturze. Znajdują się w nim również trzy przykładowe arkusze maturalne, opracowane przez autorów współpracujących z Centralną Komisją Egzaminacyjną, a w poszczególnych rozdziałach ? zadania w formacie maturalnym.

Pierwszy arkusz zawiera wskazówki dotyczące przebiegu egzaminu i sposobu rozwiązywania zadań maturalnych. Struktura rozdziałów odpowiada strukturze egzaminu maturalnego. Wprowadzenie stanowią strony z powtórką słownictwa w zakresie określonym przez podstawę programową oraz ćwiczeniami leksykalno-gramatycznymi, których celem jest powtórzenie treści wymaganych w podstawie programowej.

Kolejne strony rozdziałów odpowiadają schematowi arkusza maturalnego i ćwiczą umiejętność rozwiązywania różnych typów zadań pojawiających się na egzaminie maturalnym. Rozdział kończy test ?Twój cel: matura?, który służy sprawdzeniu opanowania materiału z danego zakresu tematycznego. Jeżeli twój wynik testu wynosi mniej niż 70%, musisz ponownie powtórzyć materiał z rozdziału.

Po rozdziałach tematycznych znajdują się transkrypcja nagrań oraz klucz z rozwiązaniami zadań zawartych w repetytorium.

W repetytorium zamieszczono liczne ramki informacyjne, które tworzą przewodnik dla zdającego. Zawierają one wskazówki i dodatkowe informacje. Ramki pomogą zorientować się w kolejnych etapach egzaminu maturalnego i sprostać wymaganiom stawianym przez poszczególne typy zadań. Uzupełnieniu wiedzy krajoznawczej, zwłaszcza w przypadku różnic kulturowych, służą ramki, wybrane reguły gramatyczne znajdują się w ramkach. Odsyłacze dla tych, którzy potrzebują nie tylko powtórki, ale bardziej gruntownego przerobienia wybranych zagadnień z gramatyki, znajdują się w ramkach.


Szczegóły: Twoja matura Język rosyjski Repetytorium maturalne z przewodnikiem

Tytuł: Twoja matura Język rosyjski Repetytorium maturalne z przewodnikiem
Podtytuł: poziom podstawowy
Wydawnictwo: LektorKlett
ISBN: 9788380636361
Kategoria: Podręczniki
Matura » Język rosyjski

Przedmiot: Język rosyjski
Języki: polski, rosyjski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 272
Format: 20.0x26.5cm
Oprawa: Miękka
Waga: 0.505 kg
Promocje