Wzgórze Piastów

Książka

Wzgórze Piastów

  • Wydawnictwo: Akurat
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788328709782
  • Ilość stron: 320
Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Cena 37,00 PLN
Nasza cena 23,31 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 37,00 PLN
Nasza cena 23,31 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Wzgórze Piastów - Krzysztof Koziołek

Tu nikt nie jest dobry ani zły tylko dlatego, że jest Polakiem albo Niemcem. Wybuchowa mieszanka kryminału i powieści szpiegowskiej w doskonale oddanych realiach na krótko przed wybuchem II wojny światowej.

Wiosna roku 1939. III Rzesza szykuje się do wojny. Agentka polskiego wywiadu hrabina Franziska von Hften przyjeżdża do Grnbergu (czyli do Zielonej Góry), by donosić polskim władzom o postępach w budowie niemieckich umocnień nad Odrą. W tych pracach uczestniczy jej mąż, Aleksander; z jednej strony ułatwia to jej zadanie, z drugiej zaś mocno komplikuje. Kobieta musi wybierać między lojalnością wobec mocodawców, gasnącą miłością do męża i gwałtowną namiętnością łączącą ją z kochankiem także polskim szpiegiem, dodatkowo pełniącym funkcję jej łącznika.

Kiedy dochodzi do zagadkowego zabójstwa i do akcji wkracza niemiecka policja kryminalna, Franziska szybko trafia na listę podejrzanych. Czy uda jej się zmylić tropy, wykonać szpiegowskie zadanie i znaleźć wyjście ze skomplikowanej sytuacji uczuciowej? Czas goni, pętla śledztwa szybko się zaciska, namiętność ma swoje prawa.


Szczegóły: Wzgórze Piastów - Krzysztof Koziołek

Tytuł: Wzgórze Piastów
Autor: Krzysztof Koziołek
Wydawnictwo: Akurat
ISBN: 9788328709782
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 320
Podobne do: Wzgórze Piastów - Krzysztof KoziołekPromocje