Kieszonkowy przewodnik Turcja

,

Książka

Kieszonkowy przewodnik Turcja

,

  • Wydawnictwo: RM
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788377739631
  • Ilość stron: 112
  • Format: 12.1x21.6
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 19,99 PLN
Nasza cena 14,04 PLN
Oszczędzasz 29%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 19,99 PLN
Nasza cena 14,04 PLN
Oszczędzasz 29%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Kieszonkowy przewodnik Turcja - Kobus Anna, Kobus Krzysztof

Turcja to kraj łączący tradycje Wschodu i Zachodu, w którego wielowiekowej historii zapisały się wydarzenia wpływające na losy współczesnego świata i rozpalające wyobraźnię przyszłych pokoleń. Wielkie historyczne postacie i imponujące tureckie zabytki są najlepszym świadectwem wspaniałej przeszłości tych ziem. Odnaleziono tu najstarszą świątynię świata, tu także powstawały wielkie imperia Aleksandra Macedońskiego i Juliusza Cezara.
Jadących do Turcji należałoby ostrzegać: Turysto! Sto trzydzieści wieków czeka na poznanie! Kieszonkowa formuła przewodnika zmusza nas do przedstawienia w skrótowej formie tylko wybranych miejsc. Ale dzięki temu wciąż są miejsca, czekające na odkrycie, wiele ciekawych historii do opowiedzenia, wiele fascynujących zakątków do odwiedzenia. Z nami zwiedzisz Stambuł i odnajdziesz tu polskie ścieżki oraz popłyniesz na Wyspy Książęce. Zwiedzisz wybrzeże Morza Egejskiego (Izmir, Efez i Riwierę Turecką z Bodrum) i Morza Śródziemnego (Demre, Antalyę, Side i Alanyę) oraz środkową Anatolię z zapierającymi dech widokami Kapadocji i wyjątkowym Pamukkale, gdzie popływasz w basenach Kleopary. Dowiesz się też co trzeba i co warto zobaczyć oraz przeczytasz niezbędne informacje praktyczne.
Zapraszamy do obejrzenia wspaniałych zabytków, ale i niezapomnianych cudów natury z przekonaniem, że z pewnością na jednej się nie skończy!


Szczegóły: Kieszonkowy przewodnik Turcja - Kobus Anna, Kobus Krzysztof

Tytuł: Kieszonkowy przewodnik Turcja
Autor: Kobus Anna, Kobus Krzysztof
Wydawnictwo: RM
ISBN: 9788377739631
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 112
Format: 12.1x21.6
Oprawa: Miękka
Waga: 0.215 kg
Promocje