Niezapomniane wrażenie Rezydencja Belmont

Książka

Niezapomniane wrażenie
Rezydencja Belmont

  • Wydawnictwo: Dreams
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788365843319
  • Ilość stron: 576
  • Format: 14.5x21.5cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
do 3 dni roboczych + czas dostawy
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 32,09 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 49,90 PLN
Nasza cena 32,09 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Niezapomniane wrażenie - Tamera Alexander

Największym marzeniem Claire Laurent jest uznanie w artystycznym świecie. Na drodze dziewczyny staje jednak ojciec, który naciska, by córka zajmowała się fałszerstwem. Zaledwie rok po zakończeniu wojny secesyjnej jest zmuszona uciekać z Nowego Orleanu do Nashville, gdzie jej losy krzyżują się z losami adwokata Suttona Monroe. Choć spotykają się w niezbyt komfortowych okolicznościach, prawnik traktuje ją jak dar niebios. Obracając się pośród elit Nashville, artystka wierzy, że spełnienie marzenia, by wywrzeć niezapomniane wrażenie w świecie sztuki, jest na wyciągnięcie ręki... Pod warunkiem, że jej nielegalna przeszłość nie zostanie odkryta. Unioniści zniszczyli dom Suttona i skonfiskowali ziemie, a teraz chcą jeszcze odebrać honor jego rodzinie. Prawnik jest zdeterminowany, żeby odzyskać to, co do niego należy, i naprawić wielką krzywdę, ale odkrywa prawdę, która może go kosztować dużo więcej, niż był sobie w stanie wyobrazić... łącznie z utratą kobiety, którą kocha.

Miejscem akcji powieści jest historyczna rezydencja Belmont w Nashville - olśniewający przedwojenny majątek wybudowany przez Adelicię Acklen.

"Niezapomniane wrażenie" to porywająca historia o miłości, kraju podnoszącym się po zniszczeniach wojny, powrocie do życia tych, którzy zostali zranieni, i o odwadze, jaką muszą mieć, by przyjąć siebie i innych takimi, jakimi są naprawdę.


Szczegóły: Niezapomniane wrażenie - Tamera Alexander

Tytuł: Niezapomniane wrażenie
Podtytuł: Rezydencja Belmont
Autor: Tamera Alexander
Wydawnictwo: Dreams
ISBN: 9788365843319
Numer tomu: 1
Język oryginału: angielski
Tłumacz: PLIŚ Anna
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 576
Format: 14.5x21.5cm
Oprawa: Miękka
Promocje