Mroczni ludzie

Książka

Mroczni ludzie

  • Wydawnictwo: Editio
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788328344044
  • Ilość stron: 470
  • Format: 14x20,8 cm
  • Oprawa: miękka
Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 15,41 PLN
Oszczędzasz 61%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 39,90 PLN
Nasza cena 15,41 PLN
Oszczędzasz 61%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Mroczni ludzie - Jens Henrik Jensen

Dalszy ciąg historii Nielsa Oxena, byłego żołnierza duńskich sił specjalnych, wielokrotnie odznaczanego za niespotykaną odwagę. Zmagający się ze stresem pourazowym Oxen szukał już tylko spokoju, toteż wyprowadził się do lasu w północnej Jutlandii. Niestety, nie dane mu było odpocząć został bowiem wciągnięty w mroczną intrygę, za którą stała tajemnicza organizacja, mająca ogromny wpływ na politykę kraju. Wiedza, którą mężczyzna zyskał w wyniku śledztwa, mogła kosztować go życie. Prześladowali go ludzie bardzo potężni, zdeterminowani i bezwzględni. Nie miał innego wyjścia, musiał pozostać w ukryciu. A najlepiej zniknąć.

Sylwestrowa noc, którą spędzał w jednej z szop w pobliżu farmy rybnej, rozpoczyna kolejną serię dramatycznych wydarzeń. Właściciel gospodarstwa, samotny starszy człowiek zwany Rybakiem, wdzięczny za ocalenie życia, proponuje mu pracę i schronienie. Oxen postanawia więc zamieszkać na odludziu. Równocześnie, nie mając złudzeń co do zaciekłości i możliwości ścigających go ludzi, zabezpiecza część dowodów ich zbrodni. Tymczasem po wielomiesięcznych poszukiwaniach byłej partnerce Oxena, Margrethe Franck, udaje się go odnaleźć. Tym samym policjantka nieświadomie wskazuje trop prześladowcom. Były żołnierz ponownie traci swój azyl i znów musi stanąć do walki nie tylko o życie, ale i dobre imię.

Czy Oxen i Margrethe wymkną się ścigającym ich ludziom i rozwiążą tajemnicę okrutnych morderstw? Czy uda im się odkryć tożsamość skrytych w cieniu napastników, którzy mają wpływ na całe państwo?

Ludzie władzy. Mroczni. Zepsuci. Potężni. Czytaj i drżyj.


Szczegóły: Mroczni ludzie - Jens Henrik Jensen

Tytuł: Mroczni ludzie
Autor: Jens Henrik Jensen
Wydawnictwo: Editio
ISBN: 9788328344044
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 470
Format: 14x20,8 cm
Oprawa: miękka
Promocje