Siedem sióstr tom 5 Siostra Księżyca

Książka

Siedem sióstr tom 5 Siostra Księżyca

  • Wydawnictwo: Albatros
  • Rok wydania: 2019
  • ISBN: 9788381254717
  • Ilość stron: 576
  • Format: 14x21 cm
  • Oprawa: zintegrowana
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2020-04-06)
Cena 39,51 PLN
Nasza cena 30,53 PLN
Oszczędzasz 22%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 39,51 PLN
Nasza cena 30,53 PLN
Oszczędzasz 22%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Siedem sióstr tom 5 Siostra Księżyca - Lucinda Riley

Wyjątkowa opowieść po części saga rodzinna, po części baśń która zręcznie wciąga nas w zawikłaną historię pochodzenia siedmiu sióstr.

Sześć sióstr. Choć urodziły się na różnych kontynentach, wychowały się w bajecznej posiadłości na prywatnym półwyspie Jeziora Genewskiego. Adopcyjny ojciec, nazywany przez nie Pa Saltem, nadał im imiona mitycznych Plejad. Każda ułożyła sobie życie po swojemu i rzadko mają okazję spotkać się wszystkie razem. Do domu ściąga je niespodziewana śmierć ojca, który zostawił każdej list i wskazówki mogące im pomóc w odkryciu własnych korzeni. I w odnalezieniu odpowiedzi na pytanie, co się stało z siódmą siostrą.

Tiggy po śmierci ojca przeprowadza się do dzikiej Szkocji, by robić to, co zawsze kochała opiekować się zwierzętami. Trafia do odosobnionej posiadłości Kinnaird, której właścicielem jest tajemniczy Charlie. Wkrótce spotyka odwiecznego mieszkańca majątku starego Cygana. I dowiaduje się od niego, że w jej żyłach płynie krew ludzi posiadających dar uzdrawiania. Oraz że dawno temu przepowiedziano mu, że kiedy Tiggy do niego przybędzie, ma wskazać jej drogę do spalonej słońcem Granady.

W cieniu okazałych murów Alhambry Tiggy odkrywa swój związek z członkami słynnej cygańskiej społeczności Sacromonte, którzy zostali zmuszeni do ucieczki ze swych domów podczas wojny domowej, i z La Candelą największą tancerką flamenco swojego pokolenia. A pod okiem cygańskiej wiedźmy zaczyna uczyć się leczyć.

Przyjdzie jednak czas, kiedy los każe jej wybierać, czy powinna zostać z nowo poznaną rodziną, czy wrócić do Kinnaird, do Charliego


Szczegóły: Siedem sióstr tom 5 Siostra Księżyca - Lucinda Riley

Tytuł: Siedem sióstr tom 5 Siostra Księżyca
Autor: Lucinda Riley
Wydawnictwo: Albatros
Seria: Siedem sióstr
ISBN: 9788381254717
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 576
Format: 14x21 cm
Oprawa: zintegrowana
Podobne do: Siedem sióstr tom 5 Siostra Księżyca - Lucinda RileyPromocje