Honeycombs Wiek: 6+

Gra

Honeycombs
Wiek: 6+

  • Producent: Piatnik
  • EAN: 0798190005805
Wysyłka:
Dzisiaj
Cena 71,75 PLN
Nasza cena 63,22 PLN
Oszczędzasz 11%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 71,75 PLN
Nasza cena 63,22 PLN
Oszczędzasz 11%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Honeycombs

W pokaźnym, ważącym niespełna kilogram worku znajduje się ponad 50 żetonów z obrazkami. Zadaniem graczy jest dokładać je do wyłożonych wcześniej płytek. Gra oferuje trzy różne warianty, w których gracze konkurują lub współpracują wykładając swoje żetony.

W pokaźnym, ważącym niespełna kilogram worku znajdują się 52 żetony z obrazkami. Gra polega na łączeniu płytek poprzez dopasowywanie symboli. Im więcej symboli dopasujesz, tym więcej punktów zdobywasz. Jeżeli symbole do siebie nie pasują, płytka nie może być położona. Jedyny wyjątek stanowi symbol pszczoły, który pełni rolę jokera i pasuje do wszystkich symboli. Do każdej płytki można dopasować inne z sześciu stron.

 

Przebieg gry:

1. Podziel 52 sześciokątne płytki równo między graczy.

2. Ścigaj się z innymi graczami, starając się jako pierwszy połączyć swoje płytki dopasowując narysowane na nich symbole.

3. Dopasuj jak najwięcej symboli, aby wygrać.

 

To tylko jeden, najszybszy z trzech wariantów gry. Możliwa jest także spokojniejsza gra turowa, gdzie gracze po kolei dokładają płytki do wspólnego plastra miodu oraz Miodowe Puzzle. Grę urozmaicają pszczoły-jokery oraz płytki specjalne.

 

Liczba graczy: 1-6

Średni czas gry: 15-30 minut

Wiek: 6+Szczegóły: Honeycombs

Nazwa: Honeycombs Wiek: 6+
Producent: Piatnik
Kod paskowy: 0798190005805
Waga: 1 kg
Promocje