Flamaster wodny. Wesołe dinozaury

Książka

Flamaster wodny. Wesołe dinozaury

  • Wydawnictwo: Wilga
  • Rok wydania: 2019
  • ISBN: 9788328064683
  • Ilość stron: 10
  • Format: 23.0x25.0cm
  • Oprawa: Kartonowa
Wysyłka:
Jutro (piątek 2021-12-03)
Cena 34,99 PLN
Nasza cena 23,84 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 34,99 PLN
Nasza cena 23,84 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Flamaster wodny. Wesołe dinozaury - Kozłowska Urszula

Sięgnij po kreatywną książeczkę "Flamaster wodny. Wesołe dinozaury", która z pewnością przypadnie do gustu Twojemu dziecku. Kolorujcie i czytajcie bez końca, nie narażając się na ubrudzenie!

 

"Wesołe dinozaury" to książeczka z serii "Flamaster wodny". Można ją, zarówno oglądać, czytać, jak i malować. Nie jest to jednak zwyczajna kolorowanka, jakich wiele na rynku. Zastosowana w niej technologia oraz dołączony specjalny pisak sprawią, że dla Twojej pociechy książeczka będzie po prostu magiczna.

 

Na poszczególnych stronach publikacji wybrane elementy (te, które pozostawiono białe) pokryte zostały specjalną powłoką. Gdy warstwę tę "pomaluje się" wodą, nabierze ona koloru. Do malowania służy specjalny pisak dołączony do publikacji. Wystarczy napełnić go wodą i dać dziecku, by mogło pokolorować ilustracje w książce. Maluch, przy użyciu "magicznego" flamastra, maluje poszczególne elementy ilustracji wodą, a na obrazkach pojawiają się barwy. Co ciekawe, gdy tylko strona wyschnie, kolory znikają i ilustrację można pomalować ponownie. Sprawdźcie, jakiego koloru nabierze uroczy diplodok o długiej szyi, a jaka barwa będzie najbardziej pasować do groźnie wyglądającego triceratopsa.

 

Co jeszcze odróżnia tę książeczkę od innych kolorowanek? Podczas przeglądania publikacji mamy okazję poznać wesołą rymowaną historyjkę, która opowiada o przedstawionych na poszczególnych obrazkach dinozaurach. Dzięki temu oglądanie, czytanie i kolorowanie dinozaurów szybko nie znudzi się Twojemu dziecku.

 

Joanna Liszewska ma na swoim koncie wiele książek dla dzieci, m.in. serie "A kto to?", "Pokaż paluszkiem" czy "Flamaster wodny".


Szczegóły: Flamaster wodny. Wesołe dinozaury - Kozłowska Urszula

Tytuł: Flamaster wodny. Wesołe dinozaury
Autor: Kozłowska Urszula
Wydawnictwo: Wilga
Seria: Flamaster wodny
ISBN: 9788328064683
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 10
Format: 23.0x25.0cm
Oprawa: Kartonowa
Waga: 0.365 kg
Podobne do: Flamaster wodny. Wesołe dinozaury - Kozłowska UrszulaPromocje