Motywator. 8 tygodni do bycia fit.

Książka

Motywator. 8 tygodni do bycia fit.

  • Wydawnictwo: Publicat
  • Rok wydania: 2019
  • ISBN: 9788327125484
  • Ilość stron: 240
  • Format: 16.5x24.0cm
  • Oprawa: zintegrowana
Wysyłka:
3 - 5 dni robocze + czas dostawy
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 28,09 PLN
Oszczędzasz 29%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 39,90 PLN
Nasza cena 28,09 PLN
Oszczędzasz 29%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Motywator. 8 tygodni do bycia fit. - Marta Hennig

Jak zmienić tryb życia na zdrowszy i w nim wytrwać? „Motywator” to książka, która jest jednocześnie źródłem wiedzy, wyzwaniem i przewodnikiem. Nie szukaj tutaj motywujących cytatów – ta książka to narzędzie, które dostarczy ci odpowiedniej wiedzy i inspiracji, by zmienić dotychczasowe nawyki i poczuć się lepiej. Dodatkowe zadania na każdy dzień, zdrowe przepisy i ośmiotygodniowy program treningów pozwolą ci osiągnąć zamierzone cele i być fit bez wysiłku, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy jesteś osobą zaawansowaną.

To kompas, który wskaże ci drogę do lepszego zdrowia, dobrej kondycji i smukłej sylwetki.

Marta Hennig – trener personalny, instruktor fitness, trener przygotowania motorycznego, autorka CodziennieFit.pl, jednego z najpopularniejszych blogów fitness w Polsce.

„Zastanawiałaś się kiedyś, co zrobić, żeby tak ci się chciało, jak ci się nie chce? Marta Hennig znalazła odpowiedź na to pytanie nurtujące ludzkość (a przynajmniej tę część ludzkości, która chce zmienić styl życia na zdrowszy). Dużo praktycznych wskazówek i solidny motywacyjny kopniak – pozycja obowiązkowa!”

(Monika Ciesielska, dietetyk, www.drlifestyle.pl)

„Trochę się zjeżyłam, gdy zobaczyłam tytuł z motywacją w roli głównej. Na szczęście to uczucie minęło, gdy zaczęłam czytać książkę. Przede wszystkim jest ona praktyczna – znajdziesz tu plan na każdy dzień, mnóstwo wskazówek i informacji dotyczących odżywiania oraz tego, co dzieje się z naszym ciałem. I co ważne – ta książka jest po prostu piękna, a ja uwielbiam piękne książki. Dzięki temu chce się je czytać i chce się z nimi pracować. Od tej nie mogłam się oderwać!”

(Ola Budzyńska, www.paniswojegoczasu.pl)

„Czemu takich publikacji nie było wcześniej? Motywujący do pracy i samoobserwacji, mądry i odpowiadający na najważniejsze pytania – taki jest „Motywator”. A na dodatek pięknie wydany!”

(Ania Kęska, www.aniamaluje.com)


Szczegóły: Motywator. 8 tygodni do bycia fit. - Marta Hennig

Tytuł: Motywator. 8 tygodni do bycia fit.
Autor: Marta Hennig
Wydawnictwo: Publicat
ISBN: 9788327125484
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 240
Format: 16.5x24.0cm
Oprawa: zintegrowana
Waga: 0.674 kg
Promocje