Sharon Tate. Życie

Książka

Sharon Tate. Życie

  • Wydawnictwo: Laurum
  • Rok wydania: 2019
  • ISBN: 978-83-8087-446-6
  • Ilość stron: 300
  • Format: 14,1 x 21,8 cm
  • Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
do 3 dni roboczych + czas dostawy
Cena 42,90 PLN
Nasza cena 28,21 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 42,90 PLN
Nasza cena 28,21 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Sharon Tate. Życie - Ed Sanders

Książka pod patronatem czytam.pl!

Wzruszająca historia Sharon Tate, legendarnej aktorki, której zbyt krótkie życie przebiegło pod znakiem miłości, sławy i tragedii.

Sharon Tate. Życie śledzi losy Sharon od czasów, gdy wygrywała ona konkursy piękności, aż po okres początków jej kariery aktorskiej. Poznajemy jej pierwsze romanse, związek i małżeństwo z reżyserem Romanem Polańskim oraz ekstrawaganckie życie, jakie zawsze chciała prowadzić. Cała historia została przedstawiona na tle barwnych lat sześćdziesiątych. Sanders w empatyczny sposób relacjonuje awans aktorki w szeregach Hollywood. Właśnie zbliżała się do statusu gwiazdy, gdy jej nazwisko zostało nierozerwalnie związane z serią morderstw – sama padła ofiarą jednego z nich.

W 1969 roku dom Polańskiego został zaatakowany przez członków sekty Charlesa Mansona. Do dziś nie wyjaśniono, dlaczego wyznawcy Mansona wzięli na cel właśnie żonę reżysera. Wkrótce świat obiegła wstrząsająca wiadomość

o brutalnych morderstwach ciężarnej Sharon Tate oraz jej przyjaciół na terenie pięknego domu w Los Angeles. Sanders raz jeszcze analizuje tę okropną zbrodnię oraz jej skutki, snując teorię na temat tego, co mogło zaprowadzić oprawców do tego konkretnego domu.

Sanders funduje nam miejscami radosną, ogólnie jednak skazaną na bardzo smutne zakończenie podróż po latach sześćdziesiątych. Opisuje wszystko z punktu widzenia człowieka, który to przeżył, przetrwał i doskonale wszystko pamięta. Genialne ilustracje znanego plastyka Ricka Veitcha dodają smaczku tej wciągającej opowieści o losach ukochanej przez wszystkich aktorki, której straszny los prześladuje nas do dziś.


Szczegóły: Sharon Tate. Życie - Ed Sanders

Tytuł: Sharon Tate. Życie
Autor: Ed Sanders
Wydawnictwo: Laurum
Kod paskowy: 9788380874466
ISBN: 978-83-8087-446-6
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 300
Format: 14,1 x 21,8 cm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Podobne do: Sharon Tate. Życie - Ed SandersPromocje