Eri czarodziejka

Książka

Eri czarodziejka

  • Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
  • Rok wydania: 2019
  • ISBN: 9788310133526
  • Ilość stron: 272
  • Format: 13.5x20.5cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 21,12 PLN
Oszczędzasz 29%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 29,90 PLN
Nasza cena 21,12 PLN
Oszczędzasz 29%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Eri czarodziejka - Inglot Jacek

Eri pobiera lekcje u dobrej szeptuchy Maruszy. Poznaje lecznicze właściwości roślin i różne sztuki magiczne. Kiedy jej nauczycielka zostaje pilnie wezwana do zamku magów, dziewczynka wraca do swojej wsi. Rodzice powierzają jej opiekę nad braciszkiem, lecz niestety mały Misza pada ofiarą południc. Eri musi go odnaleźć. Znowu wyrusza w pełną przygód podróż, podczas której poznaje sympatycznego obieżyświata o imieniu Miko. Tylko czy na pewno nigdy wcześniej go nie spotkała?
Kontynuacja powieści ?Eri i smok?.
Jacek Inglot ? pisarz, publicysta, redaktor, pedagog. Autor powieści dla dzieci (?Eri i smok?) i dla dorosłych (m.in. ?Inquisitor?, ?Quietus?, ?Wypędzony?) oraz zbioru opowiadań ?Bohaterowie do wynajęcia? (wspólnie z Andrzejem Drzewińskim). W 2016 roku ukazała się jego powieść-dyptyk ?Polska 2.0?, przedstawiająca alternatywne wizje przyszłości Polski. Publikował opowiadania i teksty publicystyczne m.in. w ?Feniksie?, ?Nowej Fantastyce? oraz ?Sfinksie?. Dwukrotnie nominowany do nagrody im. Janusza A. Zajdla. Jako autor nie ogranicza się do jednej konwencji literackiej. Pisze zarówno hard SF, jak i fantasy, horror czy historię alternatywną. Dobrze sobie radzi również w mainstreamie, tworząc powieści sensacyjne i historyczne.
Anita Graboś zajmuje się linorytem, rysunkiem oraz ilustracją książkową. Jej subtelne, przesycone atmosferą baśniowości prace łączą wieloznaczność z prostotą, melancholię z dziecięcą radością życia, a przede wszystkim zapraszają do samodzielnej podróży w głąb ukrytych szczegółów, znaczeń i odniesień kulturowych.


Szczegóły: Eri czarodziejka - Inglot Jacek

Tytuł: Eri czarodziejka
Autor: Inglot Jacek
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Seria: ERI I SMOK
ISBN: 9788310133526
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 272
Format: 13.5x20.5cm
Oprawa: Miękka
Waga: 0.265 kg
Promocje