Zrozumieć fizykę 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony 1002/1/2019

, , ,

Podręcznik

Zrozumieć fizykę 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony
1002/1/2019

, , ,

  • Producent: Nowa Era
  • Rok produkcji: 2019
  • ISBN: 9788326736506
  • Ilość stron: 296
  • Oprawa: miękka
Wysyłka:
Dzisiaj
Cena 50,51 PLN
Nasza cena 45,95 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 50,51 PLN
Nasza cena 45,95 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Zrozumieć fizykę 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Marcin Braun, Agnieszka Byczuk, Krzysztof Byczuk,

Zrozumieć fizykę cz. 1 to podręcznik przystępnie przedstawiający nawet trudne zagadnienia, który już od pierwszych lekcji pomaga w przygotowaniach do matury.

Przedstawia zagadnienia w zrozumiały sposób i zachęca do samodzielnej pracy dzięki prostemu językowi, przystępnie opracowanym tematom podzielonym na małe porcje wiedzy, licznym odwołaniom do życia codziennego oraz infografikom tłumaczącym trudne zagadnienia.

Pomaga w nauce rozwiązywania zadań różnego typu dzięki rozwiązanym Przykładom, zadaniom do samodzielnej pracy, zarówno obliczeniowym, jak i problemowym, wstępnemu tematowi tłumaczącemu podstawowe zagadnienia związane z funkcjami, proporcjonalnością prostą i odwrotną, a także licznym Dodatkom matematycznym.

Pozwala kształcić umiejętności przeprowadzania doświadczeń i ich analizowania dzięki początkowym tematom o pomiarach i analizie danych pomiarowych, łatwym do wykonania eksperymentom, zilustrowanym i rozpisanym krok po kroku, w tym wszystkim doświadczeniom obowiązkowym wraz z analizą wyników pomiarów.

Zapewnia systematyczne przygotowanie do egzaminu maturalnego już od pierwszej klasy dzięki blokowi Wiesz, umiesz, zdasz zawierającemu: Podsumowanie najważniejszych wiadomości z danego działu, Sposób na zadanie omówienie różnych typów zadań maturalnych, i Zadania powtórzeniowe do samodzielnego rozwiązania.


Szczegóły: Zrozumieć fizykę 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Marcin Braun, Agnieszka Byczuk, Krzysztof Byczuk,

Tytuł: Zrozumieć fizykę 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony
Podtytuł: 1002/1/2019
Autor: Marcin Braun, Agnieszka Byczuk, Krzysztof Byczuk
Producent: Nowa Era
ISBN: 9788326736506
Kategoria: Podręczniki
Liceum » Klasa 1
Technikum » Klasa 1

Przedmiot: Fizyka
Rok produkcji: 2019
Ilość stron: 296
Oprawa: miękka
Promocje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: