Pod naszym niebem Każdy ma swoje miejsce na ziemi

Książka

Pod naszym niebem
Każdy ma swoje miejsce na ziemi

  • Wydawnictwo: eSPe
  • Rok wydania: 2020
  • ISBN: 9788374829724
  • Ilość stron: 384
  • Format: 12.0x19.0cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Jutro (wtorek 2020-09-29)
Cena 36,90 PLN
Nasza cena 23,43 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 36,90 PLN
Nasza cena 23,43 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Pod naszym niebem - Kubik Sylwia

Wieś ? spokój i cisza. To tylko pozory. W niewielkiej wiosce na Powiślu jak w soczewce skupiają się problemy małe i duże. Karolinie nie daje zasnąć pomysł, który w jej rodzinnej miejscowości chce zrealizować pewien doktor. Hani sen z powiek spędza nazbyt gadatliwa teściowa i milczący od dłuższego czasu syn. W idyllicznym otoczeniu nie umie się odnaleźć doktor Maciej, który uciekł od wielkomiejskiego zgiełku. Podczas kilkudniowego pobytu na wsi Monika rozgrzebuje stare rany. A pod powierzchnią teraźniejszości wciąż pulsuje historia wydarzeń z czasów II wojny światowej, na wspomnienie której trudno zmrużyć oko. Pod naszym niebem to dowcipny i wciągający debiut. Powieść zachwycająca w swej prostocie. Kalejdoskop postaci z krwi i kości, z którymi aż żal się rozstać. Opowieść o tym, że gdy niebo się wali na głowę, z pomocą przychodzi drugi człowiek. Wieś to w końcu cisza, spokój i... jej mieszkańcy.

Tak wygląda prawdziwe życie! Sylwia Kubik pokazuje nam wycinek polskiej rzeczywistości z wszystkimi jej blaskami i cieniami. Dla mnie najcenniejsze w tej książce jest to, że walczy z zaściankowością i stereotypami. Nie wiem, czy autorka ma takie plany, ale już z niecierpliwością czekam na kolejne tomy.

Agnieszka Łopatowska, Interia.pl

Sylwia Kubik ? od urodzenia mieszkanka wsi na Powiślu. Zakochana w miejscowych zabytkach i krajobrazach. Polonistka z powołania i zawodu. Uwielbia literaturę, historię, las i gotowanie. Żona Wojciecha i matka dwóch wspaniałych córek Anielki i Gabrielki.


Szczegóły: Pod naszym niebem - Kubik Sylwia

Tytuł: Pod naszym niebem
Podtytuł: Każdy ma swoje miejsce na ziemi
Autor: Kubik Sylwia
Wydawnictwo: eSPe
ISBN: 9788374829724
Języki: polski
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 384
Format: 12.0x19.0cm
Oprawa: Miękka
Waga: 0.345 kg
Promocje