Lis pospolity

Książka

Lis pospolity

  • Wydawnictwo: Granda
  • Rok wydania: 2019
  • EAN: 9788395267512
  • Ilość stron: 116
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
do 4 dni roboczych + czas dostawy
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 47,03 PLN
Oszczędzasz 5%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 49,90 PLN
Nasza cena 47,03 PLN
Oszczędzasz 5%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Lis pospolity - Atroszko Szczepan

"Lis pospolity, czyli z zaśmieconego lasu bajki nie da dzieci" Szczepana Atroszki to historia podana w sposób humorystyczny, ale zawierająca brutalne momenty. Poświęcona jest codziennej walce o przeżycie naszych leśnych braci w coraz bardziej zhumanizowanym otoczeniu.

"Lis pospolity" to ciekawy graficznie komiks wykorzystujący nietypowe rozwiązania techniczne (zwierzęta w komiksie komunikują się obrazami, dzięki czemu jest on zrozumiały dla każdego, bez względu na język, którym się posługuje na co dzień). Porusza ważną tematykę praw zwierząt, przedstawioną w sposób momentami drastyczny lecz nie pozbawiony (często czarnego) humoru.

Komiksem chcemy zwrócić uwagę na kilka problemów: badania na zwierzętach, przemoc wobec nich czy zaśmiecanie lasu, który jest nie tylko ich domem, ale również naszym. Mamy nadzieję, że komiksem wywołamy refleksje nad losem leśnych zwierząt.

Szczepan Atroszko - urodzony w 1986 roku na Pomorzu Zachodnim. Absolwent Liceum Plastycznego w Szczecinie. Laureat wielu konkursów komiksowych. Autor dłuższych i krótszych komiksów, które można zobaczyć w wydawanych przez niego zinach, a także antologiach. Autor komiksu "Pół-Jankes". Z zamiłowania gotuje wegetariańsko (co nie znaczy nudno!), w wolnych chwilach poluje na ryby drapieżne i kolekcjonuje stary sprzęt wędkarski.


Szczegóły: Lis pospolity - Atroszko Szczepan

Tytuł: Lis pospolity
Autor: Atroszko Szczepan
Wydawnictwo: Granda
Kod paskowy: 9788395267512
Język oryginału: polski
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 116
Oprawa: Twarda
Waga: 0.435 kg
Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: