Znaleźć wyjście

Książka

Znaleźć wyjście

  • Wydawnictwo: Novae Res
  • Rok wydania: 2019
  • ISBN: 9788381475501
  • Ilość stron: 398
  • Format: 12.0x19.0cm
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Cena 37,99 PLN
Nasza cena 24,61 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 37,99 PLN
Nasza cena 24,61 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Znaleźć wyjście - Kowalski Radosław

Nie ma niczego bardziej przerażającego niż prawda.

35-letniego Adama, nauczyciela historii, coraz częściej męczą tajemnicze sny i urywki dziwnych wspomnień. Realny świat wokół niego zaczyna niebezpiecznie mieszać się z fikcją, a on sam powoli zatraca się w szaleństwie. Jego przyjaciel od najmłodszych lat, Marcin, chciałby mu jakoś pomóc. Wkrótce jednak jest na to za późno ? Adam ginie w wypadku samochodowym. Na domiar złego Marcin nie pamięta niczego z poprzedniej doby, a pewien nieznajomy radzi mu natychmiast uciekać...
Mężczyzna postanawia, że musi za wszelką cenę dowiedzieć się, co tak naprawdę spotkało jego przyjaciela. To, co odkryje, stanie się dla niego początkiem wyprawy do świata, który nie ma prawa istnieć, a odpowiedzi na zadawane przez niego pytania wcale nie przyniosą mu upragnionego spokoju...

Dla niego wszystko miało znaczenie, każdy skutek ma swoją przyczynę, każda akcja wywołuje reakcję, nie ma rzeczy, które nie mają sensu. Adam doskonale to wiedział i zdawał sobie sprawę, że ma to związek z jego przerażającym odkryciem. Odkryciem, które wywróciło do góry nogami jego uporządkowany świat i które niszczyło go od środka. Zburzyło poczucie bezpieczeństwa, zrujnowało psychikę i pozbawiło sensu jego dotychczasowe życie.

Radosław Kowalski. Urodził się w 1983 roku w Ciechanowie. Znany jest pod pseudonimem Lopez. Jako nastolatek tworzył komiksy, wiersze, fraszki oraz rozpoczął pisanie książki. Wracając do korzeni, chce robić to, co może i umie, czyli pisać.
Szczęśliwy mąż i ojciec. Wielki wpływ na niego wywarła twórczość Kinga oraz obrazy Lyncha i Scorsese. Spokój duszy odnajduje w klasycznych rockowych rytmach, a strawą dla jego umysłu jest studiowanie historii i różnych teorii z pogranicza nauki. Nie pogardza również dobrym meczem piłkarskim.


Szczegóły: Znaleźć wyjście - Kowalski Radosław

Tytuł: Znaleźć wyjście
Autor: Kowalski Radosław
Wydawnictwo: Novae Res
ISBN: 9788381475501
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 398
Format: 12.0x19.0cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Waga: 0.402 kg
Promocje