Książka
  • Wydawnictwo: Muza
  • Rok wydania: 2019
  • ISBN: 9788328712638
  • Ilość stron: 544
  • Format: 13.0x20.5cm
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
2-4 dni robocze + czas dostawy
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 32,89 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 49,90 PLN
Nasza cena 32,89 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Rytuały wody - de Urturi Eva Garcia Saenz

“Rytuały wody” to drugi tom bestsellerowej “Trylogii Białego Miasta” Evy Garcíi Sáenz de Urturi.



To seryjne morderstwa, mroczne, rodzinne sekrety i barwne opisy malowniczej prowincji Álava.



To przerażające odkrycie bez trudu mogłoby wstrząsnąć mieszkańcami Vitorii, którzy ledwo zdołali ochłonąć po wydarzeniach sprzed zaledwie kilku miesięcy. Jednak aby uniknąć paniki, sprawa zostaje utajniona. Wśród górskich bezdroży zostają znalezione zwłoki ciężarnej kobiety. Ślady wskazują na to, że ofiara najpierw została utopiona w zabytkowym celtyckim kotle pełnym wody, później zaś powieszona za nogi na pobliskim drzewie. Wszystko to przypomina starodawny rytuał potrójnej śmierci. Śledczy Kraken bez trudu może zidentyfikować ofiarę. Jest nią bowiem jego pierwsza dziewczyna. Sposób dokonania zbrodni wskazuje na to, że może to być początek kolejnej serii makabrycznych morderstw. Ofiarami mogą paść przyszli rodzice, a i sam Kraken zdaje się być na celowniku mordercy.



“Rytuały wody” to drugi tom bestsellerowej “Trylogii Białego Miasta”, cyklu zapierających dech w piersiach powieści kryminalnych. Jest to kontynuacja wydanej w 2017 roku “Ciszy białego miasta”. Można śmiało powiedzieć, że powieść jest jeszcze bardziej frapująca i mroczniejsza od swojej znakomitej poprzedniczki. Mistrzowsko skonstruowana kryminalna intryga odsłania się przed nami kawałek po kawałku, w miarę jak postępuje wartka, pełna nieoczekiwanych zwrotów i zawirowań akcja. Na kartach tej powieści Eva García Sáenz de Urturi w znakomity sposób łączy kryminalną opowieść z barwnymi opisami zabytkowego miasta Vitoria i malowniczej prowincji Álava. Książkę czyta się niemal jednym tchem, dlatego już teraz z niecierpliwością czekamy na trzecią część cyklu, która w oryginale nosi tytuł “Los señores del tiempo”.





[O autorce]

Eva García Sáenz de Urturi to hiszpańska pisarka, dziennikarka radiowa i wykładowczyni akademicka. Studiowała optometrię, następnie pracowała w branży optycznej, później sama zaczęła prowadzić zajęcia na Uniwersytecie w Alicante. Prowadzi audycje radiowe na antenie rozgłośni Cadena SER. Jest również coachem uczącym w ramach kursów internetowych marketingu dla pisarzy i kreatywnego pisania.



Szczegóły: Rytuały wody - de Urturi Eva Garcia Saenz

Tytuł: Rytuały wody
Autor: de Urturi Eva Garcia Saenz
Wydawnictwo: Muza
ISBN: 9788328712638
Tytuł oryginału: Los ritos del aqua
Język oryginału: portugalski
Tłumacz: Okrasko Katarzyna
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 544
Format: 13.0x20.5cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Waga: 0.416 kg




Podobne do: Rytuały wody - de Urturi Eva Garcia Saenz



Promocje