Story Cubes: Interwencje Wiek: 6+

Gra

Story Cubes: Interwencje
Wiek: 6+

  • Producent: Rebel
  • EAN: 3558380067177
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Cena 47,20 PLN
Nasza cena 37,44 PLN
Oszczędzasz 20%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 47,20 PLN
Nasza cena 37,44 PLN
Oszczędzasz 20%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Story Cubes: Interwencje

Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy Wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes to dziewięć ładnie wykonanych, sześciennych kostek, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji.

Story Cubes: Interwencje są zestawem w którym odnajdziemy dodatki 3 kostkowe: Medycyna, Na ratunek i Kataklizmy. Posiadają 54 ikonki opisujące większość najważniejszych słów związanych z tematyką zdrowia, niesienia pomocy oraz skutków wszelkiego typu kataklizmów.

Rzuć wszystkimi dziewięcioma kostkami. Rozpocznij swoje opowiadanie od "Dawno, dawno temu" lub jeśli wolisz "Pewnego razu". Następnie opowiedz historię w oparciu o dziewięć obrazów, które wypadły na kostkach. Zacznij od dowolnego z nich, najlepiej od tego, który jako pierwszy przykuł Twoją uwagę.

Nie ma złych odpowiedzi, jedyne co cię ogranicza, to Twoja własna wyobraźnia. Obudź ją w sobie i daj się jej ponieść, a fantastyczne opowieści same zrodzą się w Twojej głowie!Ilość graczy: 1+

Wiek graczy: od 6 lat

Czas rozgrywki: około 2-20 minut 


Szczegóły: Story Cubes: Interwencje

Nazwa: Story Cubes: Interwencje Wiek: 6+
Producent: Rebel
Kod paskowy: 3558380067177
Oprawa: pudełko
Promocje