Karty przesłania aniołów (książka + karty)

Akcesoria

Karty przesłania aniołów (książka + karty)

  • Producent: Studio Astropsychologii
  • Rok produkcji: 2019
  • ISBN: 9788381712187
  • Format: 10x13,5x3,5 cm
  • Oprawa: Pudełko
Wysyłka:
3 - 5 dni robocze + czas dostawy
Cena 95,00 PLN
Nasza cena 83,15 PLN
Oszczędzasz 12%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 95,00 PLN
Nasza cena 83,15 PLN
Oszczędzasz 12%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Karty przesłania aniołów (książka + karty) - Doreen Virtue

Anielskie karty to pozycja, obok której nie można przejść obojętnie. Bajecznie kolorowe. Edytorsko doskonałe. Zachwycające złoceniami. Jednym słowem anielskie.

Nie traktują one o aniołach w teorii, ale umożliwiają kontakt z nimi. Po co? Po to, by móc usłyszeć ich rady i wkroczyć na ścieżkę szczęśliwego, spełnionego życia. Wystarczy chwila koncentracji, wyciągnięcie karty i już masz anielską radę odnoszącą się do Twoich spraw bądź problemów Twoich najbliższych. Anioły mogą stać się Twoimi przewodnikami w każdej sprawie od wyboru stroju po decyzję o wyborze partnera. A co najważniejsze nigdy się nie mylą. Usłysz głos swoich najwierniejszych przyjaciół. Bo przyjaciół jak zwykle... pomagają nam w potrzebie.

Skorzystaj z rad Anioła

Jak Anioła głos ten przebój grupy Feel jest znany praktycznie każdemu. Jedni go lubią, inni wręcz przeciwnie, ale ma on jedną zaletę, której nie można lekceważyć. Zdradza on bowiem jedną z największych prawd tego świata Aniołowie istnieją i czuwają nad nami. Nie zawsze jednak słuchamy ich przyjaznych podszeptów.

Zrób swój pierwszy krok do szczęścia

Jak więc można poradzić się naszych największych przyjaciół? Na pewno można to zrobić korzystając z kart Przesłania Aniołów każdego dnia inne wydanych przez Studio Astropsychologii. Karty te są nie tylko pięknie wydane i ze smakiem wykończone ale przede wszystkim są bardzo pomocne w codziennym życiu. Wystarczy się skoncentrować, wyciągnąć kartę i zastosować się do jej rad. Trzy bardzo proste kroki. Kroki do... szczęścia.

Zapytaj kart i poznaj odpowiedź

Karty idealnie doradzą Ci nie tylko na rozstajach życiowych dróg, ale również w codziennym życiu z jego wszystkimi smutkami i radościami. Dadzą Ci drogowskaz, jak osiągnąć sukces w biznesie i w życiu osobistym. Bo każdy z nas ma swojego anioła stróża. Nierozsądnie by było nie korzystać z jego rad. Powiedz więc, co Cię męczy. I posłuchaj rady. Dr Doreen Virtue powraca w znakomitym stylu.

Na rozstaju dróg stoi dobry... Anioł on wskaże Ci drogę

Autorka bestsellerowych książek o aniołach, dzieciach indygo i wróżkach, specjalistka od elementali stworzyła dla Ciebie anielskie karty. Wyjątkowe. Bajecznie kolorowe. Edytorsko doskonałe. Zachwycające złoceniami. Jednym słowem anielskie.

Dzięki nim możesz kontaktować się z aniołami. Bowiem nie traktują one o aniołach w teorii, lecz pozwalają usłyszeć ich rady i wkroczyć na ścieżkę szczęśliwego, spełnionego życia. Wystarczy chwila koncentracji, wyciągnięcie karty i... anielska rada gotowa! Anioły mogą stać się Twoimi przewodnikami w każdej sprawie są najwierniejszymi przyjaciółmi.


Szczegóły: Karty przesłania aniołów (książka + karty) - Doreen Virtue

Tytuł: Karty przesłania aniołów (książka + karty)
Autor: Doreen Virtue
Producent: Studio Astropsychologii
ISBN: 9788381712187
Rok produkcji: 2019
Format: 10x13,5x3,5 cm
Oprawa: Pudełko
Promocje