Książka
  • Wydawnictwo: Helion
  • Rok wydania: 2020
  • ISBN: 9788328357341
  • Ilość stron: 320
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy
Cena 59,00 PLN
Nasza cena 39,29 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 59,00 PLN
Nasza cena 39,29 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Vue.js w akcji - Hanchett Erik, Listwon Benjamin

Vue.js jest lekkim, nowoczesnym frameworkiem rozwijanym przez informatyków, projektantów, inżynierów i osoby, które zawodowo interesują się wrażeniami użytkowników. Służy do tworzenia reaktywnych i atrakcyjnych wizualnie klienckich aplikacji internetowych. Pozwala na budowanie zarówno dość prostych, jak i bardzo złożonych systemów. Udostępnia powiązania dwukierunkowe, reaktywny interfejs użytkownika oraz logiczną strukturę projektów. Vue.js umożliwia pisanie czytelnego i zwięzłego kodu. Tworzenie aplikacji z użyciem Vue w języku JavaScript i z biblioteką do zarządzania stanem Vuex jest czystą przyjemnością.

Ta książka to praktyczny przewodnik po frameworku Vue.js przeznaczonym dla programistów zaznajomionych z JavaScriptem, HTML-em i CSS-em. Pozwala na szybkie poznanie tego narzędzia. Przedstawiono w niej zasady łatwego zarządzania stanem z użyciem biblioteki Vuex oraz techniki budowania niestandardowych dyrektyw. Poszczególne zagadnienia zilustrowano praktycznymi fragmentami kodu źródłowego. Aby umożliwić czytelnikom płynne przejście do tworzenia kompletnych systemów, kolejne tajniki Vue.js pokazano na przykładzie stopniowo rozwijanej aplikacji sklepu internetowego z koszykiem zakupowym, interfesjem magazynowym i modułem do zarządzania magazynem.

W tej książce między innymi:

podstawy Vue.js
instancje Vue.js i budowa aplikacji
model reaktywny, komponenty i trasowanie
animacje, efekty przejść i inne możliwości frameworka
modelowanie danych i testowanie aplikacji
Vue.js. Napisz piękną aplikację!
O autorach
Erik Hanchett jest programistą aplikacji, blogerem i wiecznym studentem. Okazjonalnie próbuje swoich sił w biznesie. Napisał kilka lubianych książek o programowaniu. Ma ponad 10 lat doświadczenia w pisaniu kodu.

Benjamin Listwon od ponad 20 lat jest architektem oprogramowania. Pracuje też jako programista i projektant, a także konsultant i pisze książki. Uwielbia się uczyć nowych technologii i dzielić się swoją wiedzą z innymi.


Szczegóły: Vue.js w akcji - Hanchett Erik, Listwon Benjamin

Tytuł: Vue.js w akcji
Autor: Hanchett Erik, Listwon Benjamin
Wydawnictwo: Helion
ISBN: 9788328357341
Języki: polski
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 320
Oprawa: Miękka
Waga: 0.535 kg
Promocje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Inne pozycje tego autora: Hanchett Erik, Listwon Benjamin (1)