Scenariusz w przerwie na kawę czyli jak pisać po 10 minut dziennie

Książka

Scenariusz w przerwie na kawę
czyli jak pisać po 10 minut dziennie

  • Wydawnictwo: Dialog
  • Rok wydania: 2020
  • ISBN: 9788380028555
  • Ilość stron: 312
  • Format: 15.2 x 23 cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
do 3 dni roboczych + czas dostawy
Cena 69,90 PLN
Nasza cena 57,56 PLN
Oszczędzasz 17%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 69,90 PLN
Nasza cena 57,56 PLN
Oszczędzasz 17%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Scenariusz w przerwie na kawę - Pilar Alessandra

Macie dziesięć minut. Naprawdę. Tylko te dziesięć minut. W przerwie na lunch musicie coś zjeść. Musicie dojechać gdzieś na spotkanie. Zadzwonić do kogoś. Wykąpać dzieci. Jest mnóstwo rzeczy do zrobienia i zawsze za mało czasu!

Ale kiedy już jesteście po lunchu, po spotkaniu, w którym nie wiedzieć czemu braliście udział, a dzieci macie już czyste i pachnące...

Wzięliście głęboki oddech, zdołaliście na chwilę usiąść w skupieniu… może na całe dziesięć minut? Może nawet pomyśleliście w tym czasie o swoim scenariuszu? Pamiętacie jeszcze? Wasz scenariusz… Ta piękna historia, opowiadana obrazami, której końca wypatrujecie od tak dawna. Albo może od początku? Ta sama, która non stop Was dręczy po każdej wizycie w kinie, kiedy to myślicie: „Ja też potrafię, dam radę!”.Jedna z najsłynniejszych wykładowczyń scenariopisarstwa w Hollywood, Pilar Alessandra, pokazuje wszystkim, którzy kiedykolwiek marzyli o napisaniu scenariusza do filmu lub serialu, jak to zrobić, nie rzucając przy tym swojej dotychczasowej pracy. Ta przejrzysta i prosta publikacja zawiera ponad sześćdziesiąt dziesięciominutowych narzędzi scenariopisarskich. Nowe wydanie zostało wzbogacone o porady strukturalne, zaktualizowane wskazówki dotyczące seriali telewizyjnych oraz prezentacji scenariusza.Pilar Alessandra  jest autorką programu nauczania scenariopisarstwa On the Page®, gospodarzem popularnego podcastu o tym samym tytule oraz autorką pierwszego wydania bestsellerowej książki Scenariusz w przerwie na kawę. Kariera Pilar zaczęła się w Dream-Works SKG, gdzie pracowała jako analityk historii filmowych. W 2001 roku otworzyła własne studio pisarskie On the Page w Los Angeles. Jej uczniowie i klienci sprzedali swoje scenariusze największym wytwórniom filmowym i współtworzyli takie seriale jak Żywe trupy, Zagubieni, Homeland czy Głowa rodziny.


Szczegóły: Scenariusz w przerwie na kawę - Pilar Alessandra

Tytuł: Scenariusz w przerwie na kawę
Podtytuł: czyli jak pisać po 10 minut dziennie
Autor: Pilar Alessandra
Wydawnictwo: Dialog
ISBN: 9788380028555
Tytuł oryginału: The Coffee Break Screenwriter: Writing Your Script Ten Minutes at a Time
Język oryginału: angielski
Tłumacz: Trela Monika
Języki: polski
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 312
Format: 15.2 x 23 cm
Oprawa: Miękka
Waga: 0.455 kg
Promocje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Inne pozycje tego autora: Pilar Alessandra (1)