Kwalifikacja INF.02 i INF.07. Część 2 Administrowanie sieciami komputerowymi w symulatorze Packet Tracer w przykładach i ćwiczeniach

,

Książka

Kwalifikacja INF.02 i INF.07. Część 2
Administrowanie sieciami komputerowymi w symulatorze Packet Tracer w przykładach i ćwiczeniach

,

  • Wydawnictwo: Itstart
  • Rok wydania: 2020
  • ISBN: 9788365645227
  • Ilość stron: 480
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
do 3 dni roboczych + czas dostawy
Cena 59,00 PLN
Nasza cena 41,11 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Cena 59,00 PLN
Nasza cena 41,11 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Kwalifikacja INF.02 i INF.07. Część 2 - Strojek Damian, Kluczewski Jerzy

Książka "Kwalifikacja: INF.02 i INF.07 - Administrowanie sieciami komputerowymi w symulatorze Packet Tracer w przykładach i ćwiczeniach Część II" jest podręcznikiem wspomagającym nauczanie w zawodach: Technik Informatyk i Technik Teleinformatyk. Jest kontynuacją pierwszej części książki o tym samym tytule.

Może być wykorzystywana na przedmiotach poruszających zagadnienia projektowania, zarządzania i administrowania sieciami komputerowymi obejmującymi zagadnienia: podstawy konfigurowania następujących protokołów, usług i technik sieciowych: routing dynamiczny RIP, EIGRP, OSPF, eBGP, routing statyczny, listy kontroli dostępu, VoIP, STP, RSTP, VTP, FRAME RELAY, PPP, uwierzytelnianie PAP i CHAP, RADIUS, NETFLOW, NAT, L2NAT, VPN, tunelowanie, przełączniki wielowarstwowe 3560-24PS i 3650-24PS. Zawiera ćwiczenia praktyczne oraz wskazówki do rozwiązań zadań w postaci plików do samodzielnego pobrania.Zasada przyjęta przez autorów książki była następująca "Minimum teorii - maksimum przykładów praktycznych", które można wdrożyć zarówno w środowisku symulacyjnym podczas zajęć lekcyjnych jako rozszerzenie teorii oraz w formie zadań domowych, których wykonanie możemy zlecić uczniom. Ponadto dysponując sprzętem i laboratorium sieciowym, swobodnie możemy scenariusze ćwiczeń i przykładów wykorzystać do konfiguracji fizycznego sprzętu.

Autorzy tej książki to zespół międzypokoleniowy i interdyscyplinarny. Utalentowany uczeń Zespołu Szkół Łączności w Gdańsku, Damian Strojek. Jego pasją są sieci komputerowe, posiada certyfikaty CCNA R&S oraz CCNA Security.

Jerzy Kluczewski, długoletni instruktor Akademii CISCO CCNA. W swoim dorobku autorskim posiada już kilka publikacji książkowych na temat symulatora Packet Tracer. Swoje doświadczenie zdobywał podczas pracy w przemyśle, obecnie jest wykładowcą w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.


Szczegóły: Kwalifikacja INF.02 i INF.07. Część 2 - Strojek Damian, Kluczewski Jerzy

Tytuł: Kwalifikacja INF.02 i INF.07. Część 2
Podtytuł: Administrowanie sieciami komputerowymi w symulatorze Packet Tracer w przykładach i ćwiczeniach
Autor: Strojek Damian, Kluczewski Jerzy
Wydawnictwo: Itstart
ISBN: 9788365645227
Języki: polski
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 480
Oprawa: Miękka
Waga: 0.78 kg
Redakcja: Smyczek Marek, Kaim Marcin
Promocje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: